آیا ازدواج اینترنتی و همسریابی آنلاین روشی درست است؟

آیا ازدواج اینترنتی و همسریابی آنلاین روشی درست است؟

آیا ازدواج اینترنتی و همسریابی آنلاین روشی درست است؟Reviewed by دكتر ساكي on Oct 8Rating: 3.5آیا ازدواج اینترنتی و همسریابی آنلاین روشی درست است؟آیا ازدواج اینترنتی و همسریابی آنلاین روشی درست است؟

بار دیگر موضوع همسریابی و این بار از طریق سایت های ازدواج اینترنتی بر سر زبان ها افتاده و این موضوع را بسیار مشکوک و البته با اهمیت کرده است استفاده از سایت های همسریابی اینترنتی بسیار حساس و البته غیر قابل اطمینان بوده است. این سایت ها که با استفاده از شعار همسریابی ازدواج موقت تاسیس شده و ادامه فعالیت می دهند عملکردشان رفته رفته از کنترل خارج شده و همچنین صلاحیت آنان از طریق مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رد شده است.

line-separator

آیا واقعاً می توان در اینترنت به دنبال همسر گشت؟!

بنگاه های همسر یابی که سر در وب سایتشان شعار هایی از قبیل همسریابی برای ازدواج آگاهانه حق شماست و یا شیوه ازدواج علمی و هدفمند را زده اند تا مخاطبین خود را جذب کرده و با ثبت نام در سایت آنان و فرستادن اطلاعات خود و پرداخت هزینه ثبت نام، منتظر یافتن فرد مورد نظرتان و ازدواج اینترنتی باشید اما باید به این نکته اشاره کرد که دنیای مجازی هیچ گونه تضمینی برای صحت حرف های زده شده را ندارد بنابراین به راحتی می توان در اطلاعات و یا عکس های داده شده به صورت عمدی دروغ گفت. از پولی که این سایت ها دریافت می کنند هم نمی توان گذشت! همچنین اگر فرد مورد نظر پیدا شود باز هم باید مبلغ قابل توجهی پرداخت شود.

line-separator

نظر مراجع و دین در این زمینه چیست؟

مراجع و کسانی که صاحب نظر هستند عقیده دارند اگر این مراکز زیر نظر افراد مطمئن باشد می تواند به صورت خوبی عمل کند زیرا درست است بسیاری در این ازدواج ناموفق بودند اما بوده اند کسانی که با این روش یعنی ازدواج اینترنتی در ایران کرده و موفق بوده اند بنابراین اگر این مراکز سامان دهید داده شده باشد و اطلاعات آن قابل اطمینان باشد می تواند زمینه ازدواج را فراهم سازد.

اما هیچ چیز ازدواج به روش آشنایی عادی دختر و پسر نمی شود

به واقع هرچقدر هم که این مراکز سامان دهی شوند نمی توان به انان و همسریابی آنلاین اعتماد کرد بنابراین بهترین روش همان ازدواج از طریق آشنایی دختر و پسر است که همان روش های سنتی یا مدرن هستند.

کانون مشاوران ایران با مشاوران خود می تواند بهترین کمک برای جوانان باشد بنابراین شما می توانید با مراجعه به مرکز مشاوره ازدواج و گرفتن مشاوره بعد از ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج و همچنین با مشاوره با مشاوران خوب در انتخاب خود دقت کرده و اطمینان حاصل نمایید تا زندگی خوب داشته باشید.

8 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس می گوید:

  اگ واقعی باشه خوبه اما من زیاداعتمادی ندارم . خیلیارودیدم بااین روشهاازدواج کردن زندگیشونم خوبه امابعضیهاهم نه. اماای کاش مسئولین ملت ما برای ازدواج جوانان راه حل های مطمئنی پیداکنن تاازدواج هاسالم ترباشن.

  پاسخ دادن
 2. ناشناس
  ناشناس می گوید:

  سلام
  من دوبار اینجوری ازد کردم
  و هردو شکست خورد
  اصلا ارزشی نداره
  خدا باعث و بانی حذف ازدواج سنتی و قدیمیه خونواده ای ایرونی رو نابود کنه
  با بالاترین مدرک تحصیلی داغونم و در به در

  پاسخ دادن
 3. hossein
  hossein می گوید:

  سلام و خسته باشید.
  بنده از طریق سایت همسر یابی اقدام به پیدا کرده همسر مورد علاقه خودم کردم به حمدالله مورد خوبی هم پیدا شده ایشون فرهنگی هستن و یک سال از خودم بزرگتر هستنش من ۲۹ سال دارم دوستان لطفا راهنمایی کنید چجوری با خانواده مطرح کنیم.به خانواده بگیم از چه طریقی با هم آشنا شدیم؟ اینو بگم که ما هر دو از دروغ متنفریم ولی چاره ای نیست

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور می گوید:

   با سلام
   اگر فکر می کنید بیان اینکه از طریق سایت همسریابی است ممکن است در بین خانواده ها ذهنیت منفی ایجاد کند و پذیرشی ندارند بفرمایید توسط فردی به هم معرفی شدید که بانی ازدواج هستند به هر حال اون سایت هم مدیریتی دارد .دروغ هم نگفتید منتهی کمی در انتخابتون دقت کنید و حتما صحبت هایی رو چند جلسه داشته باشید که بعدا مشکلی پیش نیاید .جو فرهنگی جامعه ما کمی نسبت به این اشنایی ها بی اعتماد است ولی دقت هم شرط عقل است .موفق و خوشبخت باشید

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.