0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان سلامت ازدواج

ازدواج با کسی که سابقه رابطه جدی داشته است

ازدواج با کسی که سابقه رابطه جدی داشته استReviewed by Dr roomiyani on Sep 14Rating: 3.5ازدواج با کسی که سابقه رابطه جدی داشته استازدواج با کسی که سابقه رابطه جدی داشته است با مطالعاتی که صورت گرفته و آماری که توسط کارشناسان مربوطه گرفته شده است بیش از 2/64 درصد پسران حاضر به ازدواج با دختری که قبلاً با جنس مخالف، رابطه داشته است نمی باشند.

با مطالعاتی که صورت گرفته و آماری که توسط کارشناسان مربوطه گرفته شده است بیش از ۲/۶۴ درصد پسران حاضر به ازدواج با دختری که قبلاً با جنس مخالف، رابطه داشته است نمی باشند.با توجه به رواج دوستی قبل از ازدواج و بنا به همان نظرسنجی و آمار سن ازدواج ها بالا رفته و تجرد رواج یافته است. دوستی های قدیم طبقه مندی و درجه بندی داشته اند بنا براین بهتر است اگر رابطه ای داریم به قصد ازدواج باشد تا در آینده دچار مشکل نشویم همچنین بهتر است مز ها و حد های خود را در رابطه مشخص کرده و آن را رعایت کنیم. از این مباحث که بگذریم بالاخره زمان ازدواج برای فردی که قبلاً رابطه داشته است می رسد.

line-separator

رابطه قبل از ازدواج حتی اگر مخفی بماند، مشکلاتی را برای زوجین ایجاد کرده تا حدی که این روابط گذشته دخالت داده شده و همه چیز آشکار می شود و آن زمان است که دیگر برای پشیمانی دیر می باشد. بنابراین اگر همسرتان نداند که قبل از ازدواج با او با کس دیگری رابطه داشته اید مطمئن باشید که دوست دارد بداند بدین ترتیب یا با شما ازدواج می کند و این مسئله را میپذیرد و یا ازدواج نمی کند. اگر ازدواج کند با علم به این مسئله دیگر دچار مشکلات حاد نشده و می دانید که شما با گامی مطمئن شروع به زندگی کرده اید. پس حتماً سعی کنید تا قبل از ازدواج هیچ گونه رابطه ای نداشته باشید زیرا شیرینی ازدواج به اطمینان درونی و همین مسائل می باشد و رابطه داشتن شما با فرد دیگر قبل از ازدواج نشانه عدم سلامت رابطه ای شما می باشد سپس حتماً اگر رابطه ای قبل از ازدواج دارید به منظور ازدواج و آشنایی بیشتر باشد تا ضمن اطمینان خودتان و فرد مورد نظرتان از رابطه ای سالم طعم خوشبختی را بچشید.