ازدواج مجدد موفق در گرو توصیه های زیر

ازدواج مجدد موفق در گرو توصیه های زیر

ازدواج مجدد موفق در گرو توصیه های زیرReviewed by دكتر نوربخش on Oct 28Rating: 3.5ازدواج مجدد موفق در گرو توصیه های زیربسیاری هستند که بنا به هر دلیل مجبور به جدایی و طلاق شده اند و یا همسر خویش را از دست داده اند و بعد از گذشت زمان به فکر زندگی خود و ازدواج مجدد و تشکیل یک زندگی مشترک جدید هستند.

بسیاری هستند که بنا به هر دلیل مجبور به جدایی و طلاق شده اند و یا همسر خویش را از دست داده اند و بعد از گذشت زمان به فکر زندگی خود و ازدواج مجدد و تشکیل یک زندگی مشترک جدید هستند. اما با ترس و واهمه روبرو بوده و نمی توانند تصمیم گیری درست کرده و بین دوراهی تجرد و یا زندگی مشترک مانده اند. مشاوران ازدواج ما در مرکز مشاوره ازدواج توصیه هایی را برای این افراد داشته که می توانند با دقت به آن مجدداً ازدواج کرده و خوشبخت شوند.

line-separator

۱)      با ازدواج اول خود تسویه حساب کرده و دیگر آن را فراموش کنید اگر موفق به انجام این کار شوید یقیناً آمادگی احساسی را برای شروع زندگی مجدد و ازدواج مجدد موفق دارید.

۲)      به اشتباهات خود از ازدواج قبلی پی ببرید قطعاً شما کاملاً بی تقصیر نبوده اید و ضعف ها و اشتباهاتی را داشته اید و باید از آن درس بگیرید.

۳)      در انتخاب شریک زندگیتان دقت کنید این ازدواج دوم شما است بنابراین شما نباید کم تجربگی به خرج دهید.

۴)      حتماً درباره زندگی قبلی خود قبل از ازدواج مجدد با همسرتان صحبت کنید اما حتی اشاره کردن به آن را بعد از ازدواج فراموش کرده و به کلی دور بریزید

۵)      قبل از ازدواج حتما به یک مشاور خوب برای مشاوره ازدواج مراجعه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و ازدواج موفق داشته باشید.

۶)      در زندگی جدید آدم جدیدی باشید. شادی و نشاط را وارد زندگی کرده و از آن لذت ببرید.

۷)      انعطاف پذیر بوده و در برابر مشکلات صبور و مقاوم باشید یکی از مهمترین اصول زندگی راه آمدن با مشکلات و حل کردن آن است.

۸)      افکار منفی را از خود دور کنید و مثبت بیاندیشید فردی که با فکر شکست مجدد وارد زندگی شود قطعاً شکست خورده و سرخورده می شود اما مثبت  اندیشی شما را به سوی موفقیت راهنمایی می کند.

16 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.