0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قلب زنان تمام دارایی مردان

برای احساسات مردان هم وقت بگذاریم

برای احساسات مردان هم وقت بگذاریمReviewed by Dr noorbakhsh on Sep 2Rating: 3.0برای احساسات مردان هم وقت بگذاریمبرای احساسات مردان هم وقت بگذاریم توصیه مشاوران به بانوان عزیز این است که همان مقدار که شما نیازمند شنیدن کلمه دوست دارم هستید، مردان شما هم با شنیدن آن آرامش پیدا کرده و با نیرویی بیشتر برای خوشبختی شما تلاش خواهند کرد.

اگر اهل مطالعه باشید و یا مقالات روانشناسی و ازدواج را دنبال کرده باشید، دیده اید که مقالات بسیاری وجود دارد که به مردان گوشزد می کند همواره برای احساسات همسرانشان وقت گذاشته، به آنان محبت کنند و همواره در کلامشان از سخنان محبت آمیز استفاده کرده و دوست داشتنشان را به زبان بیاورند اما در این میان کمتر مطلبی به این نکته اشاره دارد مردان نیز نیازمند توجه و دیدن و لمس کردن علاقه ی محبت همسرانشان هستند.

line-separator

شاید با خود فکر کنید مردان که جنس قوی و به نوعی خستگی ناپذیر جامعه هستند اصلاً نیازی به شنیدن کلمات محبت آمیز نداشته و کمبود آن را احساس نخواهند کرد اما کاملا اشتباه می کنید زیرا آنان نیز همانند شما نیازمند محبت بوده. زیرا آنان هم ظرفیتی دارند درست است که صبر و تحمل بسیار بیشتری نسبت به زنان دارند اما آن هم ظرفیتی داشته و گاهی پر می شود و آن زمان است که نقش همسرانشان در آرام کردن آنان با ابرازعشق و علاقه بسیار پررنگ شده و از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا اگر این آرامش به وجود نیاید، مردان کم کم خسته شده و آن طاقت گذشته را ندارند، کدورت ها به وجود آمده و سر و کله ی مشکلات جدید تری پیدا خواهد شد.

line-separator

توصیه مشاوران به بانوان عزیز این است که همان مقدار که شما نیازمند شنیدن کلمه دوست دارم هستید، مردان شما هم با شنیدن آن آرامش پیدا کرده و با نیرویی بیشتر برای خوشبختی شما تلاش خواهند کرد.