تست عشق

تست عشق

تست عشقReviewed by دكتر ساكي on Oct 17Rating: 4.5تست عشقدر راستای بهبود بخشیدن به معضلات اجتماعی کشور با کمک مشاوران و متخصصان در این زمینه اقدام به برگزاری تست روانشناسی عشق کرده و به کمک علم روانشناسی و نتایج به دست آمده به شما اعلام می کند که چه احساسی را تجربه کرده و یا برای داشتن یک زندگی عشقی خوب چه کارهایی را باید انجام دهید.

 

عشق احساسی است که در زندگی هر فرد خواه و ناخواه تجربه شده و می تواند درس های بزرگی را به فرد داده و یا زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد. اما شناختن عشق واقعی و ابعاد و جنبه های آن کاری بسیار سخت بوده است زیرا این احساسات و عواطف جنبه های فرعی بسیاری داشته و نمی توان شناخت درستی از آن به دست آورد. عشق و یا هوس احساساتی هستند که بسیار نزدیک به هم بوده و مرز بین آنان برای شناخت بسیار باریک می باشد. بنابراین برای شناخت این حس، باید دست به دامان افراد با تجربه و متخصص در این زمینه شد و با انجام انواع تست عشق به اطلاعات خود افزود.

مرکز مشاوره ازدواج مبتکر در برگزاری انواع تست ها در زمینه تست عشق ، روانشناسی عشق و کمک به هوطنان عزیز و در راستای بهبود بخشیدن به معضلات اجتماعی کشور با کمک مشاوران و متخصصان در این زمینه اقدام به برگزاری تست روانشناسی عشق کرده و به کمک علم روانشناسی و نتایج به دست آمده به شما اعلام می کند که چه احساسی را تجربه کرده و یا برای داشتن یک زندگی عشقی خوب چه کارهایی را باید انجام دهید.

تست عشق در این مرکز با جدیدترین روش ها انجام شده و شما می توانید با تکیه به نتایج آن زندگی خود را کامل نمایید. روانشناسی عشق علاوه به کمک به زندگی شما نحوه برخورد با جنس مخالف و همچنین چگونگی حس تعهد و داشتن صمیمیت و نزدیکی با او را به شما آموزش می دهد. بنابراین برای انجام این تست های عشق و تست جدید عشق کافی است به مرکز مشاوره ازدواج مراجعه نمایید.

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

61 پاسخ
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی می گوید:

   سلام برای اطلاعات بیشتر
   تماس جهت مشاوره تلفنی و یا رزرو برای مشاوره حضوری در تهران یا شهرستان ها:
   ساعات تماس:۹ صبح الی ۹ شب

   ۰۲۱۴۴۰۳۴۴۹۰–

   در صورت عدم پاسخگویی در ساعات اداری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

   ۰۹۱۲-۵۰۳-۱-۳۰۵

   پاسخ دادن
  • پاسخگو
   پاسخگو می گوید:

   دوست عزیز اول معیارهای خودتون رو روشن کنید … ایا میتونید از خانواده ای که شمارو بزرگ کردن و پشتوانه شما بودن دل بکنید و به عشقی برسید ؟ ؟ ؟
   اگر اینکارو بکنید مسلما” به همسرتون هم خیانت خواهید کرد چون وقتی نمیتونید ارزش خانواده خودتون رو نگه دارید چطور میتونید ارزش همسرتون رو نگه دارید ؟
   همسری که تازه وارد زندگی شده

   پاسخ دادن
  • ►Responder◄
   ►Responder◄ می گوید:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

   پاسخ دادن
 1. آرشین
  آرشین می گوید:

  سلام
  من نامزد دارم
  ولی نمیدونم چه حسی بهش دارم نمیدونم دوسش دارم عاشقشم یا … نمیدونم چطوری بفهمم
  من اگه چیزی رو دوست داشته باشم ناخداگاه خوشحالم ولی الان اون حسا رو ندارم ولی طرفم پسر خوبیه دوستم داره میمیره برام
  منم گاهی حس میکنم واقعا دوسش دارم ولی اون از روی تعریفاتی هست که ازش میشه شاید اون لحظه فقط بهش افتخار میکنم ولی الان واقعا نمیدونم دوسش دارم یا نه

  پاسخ دادن
  • ►Responder◄
   ►Responder◄ می گوید:

   ۱- سعی کنید در بیرون هیچ آثاری از ایشان را جلوی دید خود نداشته باشید مانند عکس شماره تلفن و یادگاری های و… و آنها را محو کنید.
   ۲- افرادی که در وضعیت شما قرار دارند به هیچ وجه نقاط منفی و بدی ها و آسیب هایی که از طرف مقابل متحمل شدن را نمی بینند و به همین دلیل علاقه و وابستگی آنها ثابت می ماند. شما با تهیه لیستی از نقاط منفی ایشان که شامل دروغ ها و عدم پایبندی و تعهد به عشق و علاقه و مشکلاتی که الان و بعد از ازدواج با ایشان برای شما ایجاد خواهد کرد را بنویسید و هر روز مرور کنید تا نگرشتان نسبت به ایشان منطقی تر شده و احساس ناراحتی و یا به عبارتی تنفر از ایشان ایجاد شود.
   ۳- درباره امتیازات این جدایی و خوبی های جدا شدن از ایشان نیز با خود فکر کنید و سعی کنید با خوشحالی از اینکه با ایشان ازدواج نکرده اید مطالبی را یاد داشت کنید.
   ۴ – در حال حاضر به هیچ وجه اقدام به ازدواج نکنید زیرا ممکن است انگیزه انتقام جویی و یا با هدف بهتر شدن وضعیت روحیتان و نه با هدف عشق و علاقه منطقی این ازدواج صورت بگیرد. پس سعی کنید حداقل دو ماه با انجام این تکنیک ها افکار و تصاویر مربوط به ایشان را از ذهنتان پاک کنید به حدی که اصلا تصویر ذهنی ایشان را به خاطر نیاورید و بعد هم حتما با یک مشاوره برای کمک به یک ازدواج عاقلانه کمک بگیرید.
   ۵- سعی کنید بدون خود سرزنشی و مقایسه نقاط مثبت و خوبی های خودتان را فراموش نکنید و با نوشتن و مرور و نادیده و بی ارزش نکردن آنها به آینده خوشبین و امیدوار باشید.
   ۶- انجام کارهایی مانند ورزش های دست جمعی، تعاملات اجتماعی، سرگرمی و تفریح و پرهیز از تنهایی بسیار مفید هستند و شما حتما گزارش از حال قبل و بعد از این تکنیک را باید با دقت ارسال فرمایید.
   ۷- ساعات و لحظاتی که شما ارتباط داشته اید بسیار وسوسه برانگیز خواهند بود مانند معتادی که ترک کرده مکان و زمان های مصرف در روزهای اولیه وسوسه انگیز بوده و ممکن است رفتاری مانند عصبانی شدن و تحریک پذیری و یا رفتن به طرف مصرف زیاد باشد بنابراین شما نیز باید با تغییر موقعیت فیزیکی و سرگرم شدن به یک کاری که عمدا در این ساعات در نظر خواهید گرفت و با آرام سازی ذهنی سعی می کنید با این وسوسه ها مبارزه کنید.
   ۸- هنگام هجوم افکار و تصاویر ایشان در ذهن بدون پرورش و فکر کردن مکان را ترک کرده و یا توجه و تمرکزتان را به چیزی جلب می کنید مثلا با قطع کردن افکار مشغول گفتگو با یک فردی می شوید، با عجله از آن مکان را ترک می کنید، با روشن کردن تلویزیون سعی در تمرکز دیداری و شنیداری نسبت به نوع برنامه و حتی نوع لباس های مجریان و بازیگران و اسامی آنها می شوید.
   ۹- با افکار منفی و مأیوس کننده مبارزه کنید و پیش بینی منفی نسبت به آینده نداشته باشید.
   ۱۰ – شاید هفته اول به دلیل درگیر شدن با افکار اتوماتیک دچار نوعی استرس شوید ولی به مرور زمان افکاری که عادت داشتند همیشه و همه جا بدون اراده شما وارد ذهنتان شوند و حالتان را بگیرند با تکنیک های شما از اتوماتیک خارج شده و افکار جدید جایگزین می شود و در هفته های دوم و سوم افکارتان یک دست شده و تعارضی احساس نخواهید کرد.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.