شبکه رسیدگی به شکایات در خصوص وام ازدواج در همه استانهای کشور راه اندازی شد

با توجه به پیشرفت های جامعه و عوض شدن نسل ها و طرز تفکرشان، نحوه و شیوه های همسریابی عوض شده و نوع ازدواج ها از حالت سنتی خارج و به شیوه های امروزی انجام می پذیرد. به گونه ای که دختران و پسران خود حق انتخاب داشته و می توانند با فردی ازدواج کنند که دوستشان داشته و از هر نظر به همدیگر شبیه هستند البته با شرط آنکه احساسی برخورد نکرده و درباره فرد مورد نظر فکر کنند و عقل را در انتخاب خود دخالت دهند. بنابراین به نظر می رسد که اینگونه ازدواج ها می تواند سرانجام بهتری داشته باشد.

line-separator

اما متاسفانه در اکثر موارد شرط لازم برای خوشبختی در این نوع ازدواج که همان تصمیم نگرفتن احساسی می باشد، اجرایی نشده و این ازدواج ها در ذهن عموم شکل بدی را گرفته است. درصورتی که اگر با انتخاب صحیح همراه باشد می تواند یک زندگی خوب را رقم بزند. برخی معتقدند که عشق بعد از ازدواج پدید می آید اما چقدر زیبا است که این عشق وجود داشته و بعد از زندگی مستحکم شود! عشق قبل از ازدواج به منزله آشنایی دختر و پسر است. این آشنایی میبایست به منظور شناخت و به قصد ازدواج باشد زیرا هر قصدی غیر از این مردود بوده و سرانجامی خوب را برای آنان در پی ندارد. بنابراین توصیه اکید مشاوران به والدین بر این است که به صحبت های فرزند خودشان دربراه فرد مورد نظرشان برای ازدواج گوش دهند سپس در آن زمینه همفکری دهند زیرا آنان بدون دخالت احساسات می توانند تصمیم گیری کرده و بهترین راه را پیش روی فرزندشان بگذارند.

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

برچسب ها

برقراری رابطه جنسی رفتار صحیح با نوجوان جوانان و مهاجرت بیماری های قلبی مرکز مشاوره مراکز استانها جلسه خواستگاری احترام به خانواده مشاوره آنلاین ازدواج اختلال جنسی زودانزالی میوه های درمانی زودانزالی زنان روابط جنسی نامزدی عذاب وجدان اختلاف زن و مرد مشاور تلفنی ازدواج مراحل مشاوره ازدواج حس خوشبختی در اوج سکوت،آرام فرياد بزن مشاوره قبل ازدواج دانشگاه اعتیاد به سیگار روابط بین دختر و پسر دلیل استفاده از آلت مصنوعی میل زیاد جنسی بیماری فتیشیسم خواستگار ازدواج با مرد مطلقه بچه دار روانشناسی بالینی اختلالات بهترین مشاوره خانواده سلامت عقلی کم حرفی همسر ابراز علاقه مشاوره کودک و نوجوان کلمات عاشقانه تست اضطراب درمان قطعی زودانزالی اراده قوی در جدول افسردگی خفیف مرکز مشاوره خانواده مشاوره خانواده شیراز محله نوبنیاد ازدواج موقت جاذبه های گردشگری شیراز علل خساست هدف مشاوره قبل از ازدواج انگیزه درس خواندن مشاوره زناشویی روانشناس خانواده علاقه به پا سن مناسب ازدواج مشاوره مالی ازدواج مرکز مشاوره خوب تهران انتخاب همسر روابط دوران نامزدی ایدز برخورد با همسر عصبی مشاوره ازدواج دانشجویی رابطه قبل ازدواج جلسه آشنایی مشاور خوب ازدواج اراده ترک عادات خشم و عصبانیت قضاوت مشکلات خانوادگی عشق دورغی داروهای ضد افسردگی عدم اعتماد به همسر روانشناسی خشم مشکل کار جوانان مشاوره پیش از ازدواج راز موفقیت محیط خانواده خاکستری شدن مو ازدواج با بیمار دوقطبی معایب ازدواج فامیلی مشاوره ازدواج بابل ویژگی اخلاقی ایده آل ترین شوهر فرزندان باهوش همسریابی مشاوره ازدواج موقت مشکل شغلی جوانان مشاوره پس از ازدواج اهمیت تفاوت قد اجازه ازدواج خود را دریک موقعیت جدید قرار دهید بیکاری جوانان ویزای مهاجرت بهترین انتخاب مرکز مشاوره رستم آباد ارتباط فامیلی فلسفه اخلاق قدمت شهر مشهد عشق فرزند به والدین مشاوره ازدواج سبلان انتخاب همسر ایده آل مشکلات ژنتیکی ازدواج فامیلی حق انتخاب قرارداد نکاح درمان لوپوس روش کتک زدن