شبکه رسیدگی به شکایات در خصوص وام ازدواج در همه استانهای کشور راه اندازی شد

با توجه به پیشرفت های جامعه و عوض شدن نسل ها و طرز تفکرشان، نحوه و شیوه های همسریابی عوض شده و نوع ازدواج ها از حالت سنتی خارج و به شیوه های امروزی انجام می پذیرد. به گونه ای که دختران و پسران خود حق انتخاب داشته و می توانند با فردی ازدواج کنند که دوستشان داشته و از هر نظر به همدیگر شبیه هستند البته با شرط آنکه احساسی برخورد نکرده و درباره فرد مورد نظر فکر کنند و عقل را در انتخاب خود دخالت دهند. بنابراین به نظر می رسد که اینگونه ازدواج ها می تواند سرانجام بهتری داشته باشد.

line-separator

اما متاسفانه در اکثر موارد شرط لازم برای خوشبختی در این نوع ازدواج که همان تصمیم نگرفتن احساسی می باشد، اجرایی نشده و این ازدواج ها در ذهن عموم شکل بدی را گرفته است. درصورتی که اگر با انتخاب صحیح همراه باشد می تواند یک زندگی خوب را رقم بزند. برخی معتقدند که عشق بعد از ازدواج پدید می آید اما چقدر زیبا است که این عشق وجود داشته و بعد از زندگی مستحکم شود! عشق قبل از ازدواج به منزله آشنایی دختر و پسر است. این آشنایی میبایست به منظور شناخت و به قصد ازدواج باشد زیرا هر قصدی غیر از این مردود بوده و سرانجامی خوب را برای آنان در پی ندارد. بنابراین توصیه اکید مشاوران به والدین بر این است که به صحبت های فرزند خودشان دربراه فرد مورد نظرشان برای ازدواج گوش دهند سپس در آن زمینه همفکری دهند زیرا آنان بدون دخالت احساسات می توانند تصمیم گیری کرده و بهترین راه را پیش روی فرزندشان بگذارند.

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

برچسب ها

درمان قطعی اعتیاد جلوگیری از پریود زودرس علاقه به جنس مخالف مشکل کار جوانان خوشبینی قصد ازدواج کالای ایرانی مراحل مشاوره ازدواج تناسب ظاهری هدف مشاوره ازدواج بهره هوشی تست روانشناسی رابطه جنسی زن و مرد سن مناسب برای ازدواج مشاوره ازدواج کرمان روانشناختی رابطه سازنده تغذیه مادر تاثیر اقتصاد بر ازدواج تکنیک درمانی اولیه CFT بهترین مرکز مشاوره مشکلات ژنتیکی طلاق توافقی اختلالات روانی مقدمات ازدواج مشاوره قبل ازدواج تهران وصیت نامه شهدا علل زودانزالی درک متقابل همسر مشاوره خانواده تلگرامی دیدن خون بعد از رابطه شکارچیان جنسی ادامه تحصیل همسر آینده تغذیه در دوران بارداری اختلاف در زندگی خیانت زن و شوهر به یکدیگر مشاوره ازدواج در اصفهان علت انزوا و گوشه گیری شوهرم مواد میکشه روش آرام بودن در مشکلات شادابی سلامتی بارداری دختر زندگی عاشقانه راه شناخت افراد روابط عاشقانه مرکز مشاوره ازدواج تهران غافلگیری در دوستی شوهرم باهام قهره مشاوره خانواده نوبنیاد روانشناسی زنان مطلقه بروز ندادن خشم روانشناس آنلاین مشاوره روانشناسی اوقات فراغت عدم اعتماد به همسر احساس رضایت حق انتخاب عوامل مهم ازدواج دوران عقد ازدواج سالم مشاوره ژنتیک قبل ازدواج مشاوره خانواده احساس رضایت مندی مردان از زنان کوچکتر نشانه های خساست استرس پس از حادثه مشاوره کرمان کوه سبلان مشاوره طلاق عشق پدر به فرزند بیماری روحی مزایای ازدواج دانشجویی راه خوشبختی مشاور ازدواج رایگان مراسم عقد ایرانی سن مناسب ازدواج مشاور ازدواج زود انزالی در مردان زندگی با یک جوان روابط نامشروع مشغله کاری کنترل خشم جدایی بهترین سن برای ازدواج مشاوره اینترنتی ازدواج رهیافت درمانی درمانجو خیانت مردان انتخاب صحیح مشاور روانشناس موفقیت خشم مدیریت شده مشاوره طلاق توافقی خواستگاری دختران ازدواج موقت باروری انزوا در کودکان شوخ طبعی افزایش سن ازدواج