شبکه رسیدگی به شکایات در خصوص وام ازدواج در همه استانهای کشور راه اندازی شد

با توجه به پیشرفت های جامعه و عوض شدن نسل ها و طرز تفکرشان، نحوه و شیوه های همسریابی عوض شده و نوع ازدواج ها از حالت سنتی خارج و به شیوه های امروزی انجام می پذیرد. به گونه ای که دختران و پسران خود حق انتخاب داشته و می توانند با فردی ازدواج کنند که دوستشان داشته و از هر نظر به همدیگر شبیه هستند البته با شرط آنکه احساسی برخورد نکرده و درباره فرد مورد نظر فکر کنند و عقل را در انتخاب خود دخالت دهند. بنابراین به نظر می رسد که اینگونه ازدواج ها می تواند سرانجام بهتری داشته باشد.

line-separator

اما متاسفانه در اکثر موارد شرط لازم برای خوشبختی در این نوع ازدواج که همان تصمیم نگرفتن احساسی می باشد، اجرایی نشده و این ازدواج ها در ذهن عموم شکل بدی را گرفته است. درصورتی که اگر با انتخاب صحیح همراه باشد می تواند یک زندگی خوب را رقم بزند. برخی معتقدند که عشق بعد از ازدواج پدید می آید اما چقدر زیبا است که این عشق وجود داشته و بعد از زندگی مستحکم شود! عشق قبل از ازدواج به منزله آشنایی دختر و پسر است. این آشنایی میبایست به منظور شناخت و به قصد ازدواج باشد زیرا هر قصدی غیر از این مردود بوده و سرانجامی خوب را برای آنان در پی ندارد. بنابراین توصیه اکید مشاوران به والدین بر این است که به صحبت های فرزند خودشان دربراه فرد مورد نظرشان برای ازدواج گوش دهند سپس در آن زمینه همفکری دهند زیرا آنان بدون دخالت احساسات می توانند تصمیم گیری کرده و بهترین راه را پیش روی فرزندشان بگذارند.

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

برچسب ها

عاشق شدن بهترین انتخاب رسومات خانواده های ایرانی اضافه وزن وضعیت اقتصادی و ازدواج خصوصیات اخلاقی ورزش کودکان ازدواج و اختلاف سنی اخلاق حسنه عشق یکطرفه انزوا در کودکان اختلاف سطح مالی زن سطح تحصیلات مشاوره طلاق توافقی هدف مشاوره ازدواج مشکلات امروزی جوانان ازدواج دانشجویی ناراحتی همسر احکام طلاق آسیب اجتماعی عشق پدر به فرزند مشکلات ازدواج فامیلی عشق از دست رفته راه خوشبختی زندگی سالم روابط جنسی زناشویی هدف اصلی ازدواج اهمیت قد در ازدواج نقش مشاوره ازدواج عاشق زمان ازدواج شوخ طبعی رابطه صادقانه سردرد رضایت زناشویی روانشناسی نوجوان مطالعه دوستی دختر و پسر موزه سعدآباد اعتیاد مشکلات ازدواج مهریه در اسلام طلاق رجعی اهمیت ازدواج نامزدی جوانان و ازدواج روانشناسی ازدواج افسردگی داروهای ضد افسردگی روش کتک زدن خانواده سنتی اختلاف قد بین زن و شوهر نامزد مشاوره بعد ازدواج میل جنسی زیاد حس کنجکاوی دنیای مدرن موقعیت اجتماعی رابطه جنسی قبل از ازدواج مرکز مشاوره قبل ازدواج خویشتن داری خود را دریک موقعیت جدید قرار دهید صبحانه زنان باردار ازدواج ناخواسته آزمون اضطراب میزان تحصیلات در ازدواج زمان عقد دایم رواج فساد بلوغ عوارض افسردگی ازدواج فامیلی همسریابی آنلاین مرکز مشاوره آنلاین روابط بین دختران و پسران سردرد شدید حرف عاشقانه کم حرفی همسر احساس تنهایی مرکز مشاوره دانشگاه زندگی مشترک مشاور ازدواج انلاین مشکلات جنسی جوانان زندگی پرتنش مرکز مشاوره امام علی سوالات مشاوره ازدواج زندگي زناشویی طلاق گرفتن خَشم را مدیریت کن مشکلات جوانان مرکز مشاوره جنسی تهران مشاوره قبل از طلاق انگیزه های ازدواج اختلاف آشنایی با همسر آینده بیماری های قلبی رفع اختلاف زناشویی تنوع طلبی مرکز مشاوره طلاق نحوه تقویت حافظه