معضلی با نام ازدواج موقت

مشاوره ازدواج مجدد

مشاوره ازدواج مجددReviewed by مشاور on Aug 1Rating:

بسیارند زنانی که در دوران مجردی خود با داشتن انتخابی اشتباه و عدم تحقیق و تامل بیشتر با هزار امید و آرزو به خانه بخت رفته اند اما این ازدواج ثمری جز جدایی و طلاق نداشته است. این دختران گذشته، در زمانی که می بایست مشورت کنند و انتخابی درست داشته باشند، زندگی خود را فدای موارد دیگر کرده و اکنون با اهرم طلاق خود را از آن انتخاب اشتباه جدا نموده اند. اکنون این زنان بنا به هر دلیلی که می تواند اعتیاد همسرشان، خیانت همسرشان  ، تعصب های بیجا و شکاک بودن مرد و یا اخلاق بد و عادت های بد همسرشان  باشد گزینه طلاق را انتخاب کرده و زن مطلقه به حساب می آیند.

بسیارند کسانی که با وجود بچه نیز تن به طلاق داده اند و بدون هیچ پشتوانه و همدمی اقدام یه یزرگ کردن فرزندان خویش می کنند.اما سوال اساسی اینجا می باشد که آیا آنان حق زندگی خوب و خوشبخت شدن را حتی با توجه به یک بار تجربه ازدواج نا موفق ندارند؟

واضح است که این زنان نیز حق زندگی همراه با آسایش را دارند و خوشبختی و رسیدن به آرامش حق همه انسان ها در این کره خاکی است. توصیه ما به این بانوان این است که ابتدا با مراجعه به یک مشاوره ازدواج خوب روحیه از دست داده خود را باز یابند. هستنذ مردانی که بنا به هر دلیلی اکنون ازدواج با یک بانوی مطلقه را خواستارند. پس مشاوره ازدواج مجدد راهی برای مردانی که خواستار ازدواج مجدد  هستند می باشد و راهی است برای بانوان مطلقه تا طمع یک زندگی دوباره را بچشند.

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

108 پاسخ
 1. narsis
  narsis میگه:

  سلام من ۳۴ سالمه و یه دختر ۹ ساله دارم دو ساله با یه پسر کوچیکتر از خودم دوستم البته از روز اول بعنوان خواستگار اومد و با خانوادم صحبت کرده و هر دو خانواده در جریان هستم ما همدیگه رو خیلی دوست داریم ولی نمیدونم چرا همش به خاطر سنش دو دل میشم البته پدرشم راضی نیست.

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام دوست عزیز شما فرزندی ۹ ساله دارید .و دختر وه حساسیت های خاص خودش را مخصوصا در این سن دارد .فردی که شما دو سال با او دوست بودید چگونه ایت ؟رفتارها و شخصیت چق ر مشابه شماست و تفاهم وجود دارد ایشون می توانند مسئولیت شما و دخترتون رو قبول کنند می توانند بپذیرند که شما با فرزندتون زندگی کنید و اصلا این دو سال کوچکتر بودن نشانونمی دهد ایشون دارند عاطفی تصمیم می گیرند و خب شاید پدر ایشون هم حق دارند که مخالفت می کنند چون دیده شده دربسیاری از افراد به دلیل داشتن شرایط مالی اون خانم ازدواجی صورت گرفته و بعد از مدتی هم نتایج این تصمیم هیجانی له جدایی انجامیده ببینید به هر حال احتمالات همیشه وجود دارد پس دقت داشته باشید در انتخابی که دارید و تلاش کنید که با شناخت بیشتر و حتما رضایت خانواده ها تصمیم بگیرید و حتما از مشاوره پیش از ازدواج بهره بگیرید در هر حال امیدوارم خوشبخت باشید .
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

   پاسخ دادن
 2. محمدرضا مسلمی
  محمدرضا مسلمی میگه:

  سلام من ۳۳ سال دارم الان حدود ۲سال جدا شدم
  حقیقت اینکه نمیدونم الان ازدواج کنم یا نه از سنم میترسم ولی هدف خودمم نمیدونم هر جا هم اقدام میکنم فورا مسئله مالی رو در پیش میگرن چون من مهریه هم میدم مشاوره کنید خواهشا

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام
   بهتره حضوری مراجعه داشته باشید .خب شرایط شما با توه به اینکه مهریه می دهید شاید برای گرفتن مسئولیت جدید در زندگی کم دشوار باشد .و طبیعی است چون مهریه می پردازید طرفین مقابل کمی نگران باشند .اگر فکر می کنید کمی باید زمان بگذردکمی به لحاظ مالی شرایط بهتری پیدا کنید حداقل زمان باشد تا ببینید چه می خواهید و بع از تربه ناخوشایند طلاق مایلید طرف مقابل چه ملاک هایی داشته باشد .این ها همه مسائل مهمی هستند در سته به لحاظ سنی مایل هستید زودنر سر و سامان بگیرید ولی خب کمی به خودتون زمان بدهید ضمن اینکه بهتره سمت فردی بروید که به لحاظ مالی شما را با همین شرایط فعلی بپذیرد و درک کند و بتواند همراه مناسبی برای شما باشد ..افراد بعد از طلاق دید بازتری پیدا می کنند از زندگی و خواسته ها یی که دارند ولی اسیب هایی هم متوجه انها می شود فرضا بدبین شدن به زندگی اینده و شک و تردید در مورد موردهای جدی .در هر حال امیدوارم این با ر با شناخت درست و کافی وارد شوید و موفق و خوشبخت باشید

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

   پاسخ دادن
 3. علیرضا
  علیرضا میگه:

  سلام حدود دو سالی هست از همسرم جدا شدم.در ابتدا اصرار بسیار زیادی برای ازدواج مجدد داشتم اما با خانواده مانع شدند و گفتند که آمادگی ندارم وقت جدا شدن از همسرم معلم بودم و دنبال کار دیگه ای نبودم .اما تو این دو سال ارشد هم قبلو شدم و هم شرکت زدم هم ناظر ساختمان شدم مشکلی مالی ندارم.به نظر شما اگر الان خواستگاری خانمی برن درباهر گذشته من چه تصوری خواهند داشت؟ خانواده مذهبی داریم پدرم استاد معارف هست و مادرم هم علوم تربیتی خونده و در اموزش پرورش کار می کنند.مسجد هم می روم اما آدم خشکی نیستم.

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام
   دوست عزیز طلاق به خواست افراد نیست همه دوست داشتند زندگی موفقی داشته باشند و با عشق یک زندگی را شروع کردند .حالا مواردی ایجاد می شود که ادامه زندگی را برای دو طرف سخت می کند .شما هم با شرایط فعلی و خانوادگی قطعا حق زندگی دارید می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید و تجربه قبلی می تواند کمک کننده باشد و شاید اکنون متوجه شدید از زندگی چه می خواهید .واین اهمیت ویزه ای دارد .ولی خب دلیل طلاق هم مهم است چون قطعا اگر جایی بروید از شما می پرسند و احتمالا شاید تمایل داشته باشند ان فرد را حتی ببیندو تحقیقی از علت جدایی داشته باشند که خوب اگر واقعا مطمئن هستید دلیل قانع کننده ای برای طلاق داشتید و مقصر نبودید .خوب از این بابت هم نگرانی وجود ندارد .پس به تصور و ..کاری نداشته باشید شما تلاش کنید انتخاب درستی و به دور از احساسات داشته باشید تا دوباره خدای ناکرده دچار خطا نشوید .امیدوارم خوشبخت و موفق باشید .

   پاسخ دادن
 4. خودم!
  خودم! میگه:

  با سلام . و تشکر از مطالب مفیدتون . بنده خانمی۲۵ ساله هستم که در سن ۱۷ سالگی یک ازدواج ناموفق داشتم که سنتی پیش رفت و با خواست من به اتمام رسید . بعد از جداشدن به دنبال ارزو ها و خواسته هام رفتم که ادامه تحصیل بود . الان دانشجوی ارشد یکی از بهترین دانشگاه های تهران هستم و بعد از جدایی خواستگار های زیادی داشتم که اکثرا پسر مجرد هستن. من یکم حساس شدم و انتخاب برام واقعا سخت شده . معیار های زیادی برای ازدواج دارم که هر کسی که پا پیش میزاره لزوما تمام معیارهای منو نداره. از طرفی گاهی به این فکر میکنم که ممکنه کسی که تمام معیار های منو داشته باشه و البته با شرایط من کنار بیاد پیدا نشه.یا اینکه سنم بالا بره. از طرفی هم دلم میخاد کنار کسی زندگی کنم که زندگی ارومی داشته باشم. کسی که معیارهامو داشته باشه و بعد ازدواج پشیمون نشم و تردید به دلم راه ندم که بهتر از این ممکنه موردی پیدا میشد… ازدواج یه مطلقه با یه پسر مجرد، ازدواج با پسری که هم سن خودمه، ازدواج با کسی که از نظر تحصیلات از خودم پایین تره اما شرایط مالی و فرهنگی و .. خوبی داره و ….. هر کدوم از اینا افراد متفاوتی هستن که پا پیش گذاشتن اما شک زیادی توو دلمه. نمیدونم تصمیم درست جیه …. ممنون میشم راهنماییک کنین.

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام
   دوست عزیز اینکه شما تجربه ناموفق داشتید و اکنون حساسیت هایی دارید درست است .و قابل درک ولی همون طور که خودتون اشاره کردید هیچ وقت فردی که مطابق با همه معیارهای شما باشد وجود نخواهد داشت .و بهتره بدونید خب با بالارفتن سن شما سخت گیر تر می شوید و افراد ی که شما را باشرایط فعلیتون بپذیرند کمتر می شوند .اینکه شما اکنون فرد موفقی هستید تلاش کردید ادامه تحصیل دادید نکات مثبتی است که نشان می دهد نسبت به ۱۷ سالگی فرد پخته تری شدید و همه جوانب رو در نظر گرفتید .و این خیلی مهم است .و قطعا به شما کمک می کند انتخاب درستی داشته باشید ولی اگر در مورد فردی تردید داشتید که حداقل ملاک های اصلی شما را داشت می توانید به مشاور پیش از ازدواج مراجعه کنید و از نظرات انها استفاده کنید که بسیار مفید خواهد بود .ولی فکر نکنید اکنون که موقعیت هایی دارید همیشه همین طور خواهدبود و در ذهنتان شرایط ایده ال تری را مجسم کنید .برای زندگی درست و خوب درصدی شرایط و موقعیت فعلی افراد است بخش مهمی مربوط به درک متقابل است و داشتن انعطاف و اینکه چقدر هر دو نفر بخواهند با هم زندگی را بسارند و لذت ببرند .دنبال یک فرد هم فکر و هم جهت باشید که با شرایط شما سازگار باشد .و اطمینان حاصل کنید که با بحث طلاق شما مسئله ای نداشته باشد که بعدا برایتان مشکلی پیش نیاید .امیدوارم تصمیم درستی بگیرید و خوشبخت باشید

   پاسخ دادن
 5. شهره
  شهره میگه:

  سلام دختری ۲۰ ساله هستم که در ۱۷ سالگی به اجبار خانواده با پسر عموم ازدواج کردم و پنج ماه بعد به خاطر کتک های شوهرم به خانه ی پدرم رفتم و شوهرم به بهانه قهر من برادرم رو به قتل رسوند حالا بعد از سه سال از طریق فیسبوک با پسری آشنا شدم که ۲۵ سالشه و مجرد و قصدش ازدواجه تمام ایده های من رو هم داره .اما از مخالفت خانوادش میترسه.ضمن اینکه با مادرم در ردباطه با ازدواجمون صحبت کرده راهنماییم کنید.لطفا

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام
   وقتی شما مادرتون اطلاع دارند بهتره با وجود تجربه ناخوشایند قبلی و شرایط روحی که داشتید با ایشون صحبت کنید که رسمی اقدام کنند .و خب جلساتی داشته باشید و معیارها و ملاک ها رو بررسی کنید و نظرات هم رو بدونید .ضمن اینکه ایشون بهتر خانوادشون رو می شناسند بهتره خودشون هماهنگ کنند و شرایط رو صادقانه توضیح بدهند .اگر پذیرشی نیود که ابتدای کار بدونید بهتره .به هر حال هر احتمالی رو پیش بینی کنید گرچه پاسخ منفی خانواده ایشون برای شما سخت خواهد شد .ولی بهتره از ایشون مطمئن بشید و بعد اگر قرار است ادامه بدهید این اتفاق بیفت .البته اینکه ایا اون اقا پسر از شرایط ازدواج قبلی شما باخبر هستند یا خیر هم مهم است ؟صداقت شرط زندگی است .امیدارم خوشبخت و موفق باشید

   پاسخ دادن
 6. سامان
  سامان میگه:

  سلام.ممنون از سایت خوبتون.
  یه سوالی دارم اینکه من ۲۵ سالمه و تو ۲۰ سالکی و بیشتر به اصرار خانواده ام با دختر عموم که چندین سال به علت مسائل مالی رابطه خانوادگی هم نداشتیم و بعد از اون میانمون خوب شد نامزد کردم و متاسفانه در عرض چند هفته عقد کردیم ولی بعدش فهمیدیم دنیای ما دو تا کاملا از هم جداست.این نامزدی حدود ۵ ماه بیشتر طول نکشید.که البته بیشتر از تصف این مدت ۵ ماه رو هم با هم قهر بودیم و حرف نمیزدیم و حالا با دختری آشنا شدم که قراره با هم صحبت های اولیه رو انجام بدیم ولی نمیدونم در مقابل سوال های اون از گذشته ام باید چکار کنم.خودم دروغ گفتن و پنهان کاری رو دوس ندارم و انسانی نمیدونم و میخوام بدونم بهترین راه واسه گفتن این مسئله چیه که او فرد یکدفعه از من زده نشه؟

  پاسخ دادن
  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام
   تلاش کنید خیلی صادقانه اگر سوالی شد همین مواردی که ایجا بیان کردید در مورد رابطه و نداشتن تفاهم و …را با ایشون در میان بگذارید و بفرمایید کلا این ۵ ماه متوجه شدید هیچ اشتراکی وجود ندارد و علت جدایی هم همین مساله بوده است .هیچ چیز بهتر از شفاف صحبت کردن نیست چون به حل مشائل هم کمک می کند و مشکلات احتمایل اینده را مرتفع می کند .بهتره با حساسیت ان موضوع را مطرح نکنید و تاکید رو ی اون مساله نداشته باشید که طرف مقابل هم حساس تر شود .اگر فردی شما را به خاطر خودتان انتخاب کند شرایط جانبی بر ا موثر نخواهد بود .موفق باشید

   پاسخ دادن
 7. میثم
  میثم میگه:

  سلام من جداشدم اما سرهیچی همدیگرو دوست داشتیم میخوام ازدواج مجدد کنم ام نمیدونم چکار کنم همش اونو میخوام

  پاسخ دادن
 8. مینا
  مینا میگه:

  منم بعد طلاق به هیچ شروعی اعتماد ندارم.با وجود ۲بچه راهی وجود نداره

  پاسخ دادن
 9. مینا
  مینا میگه:

  من ۳۴سالمه ۲تا بچه دارم یه پسر۴ ساله ویک دختر۱۰ ساله ۲سال ونیمه ازهمسرم جداشدم فردی بمن علاقمنده یک پزشکه که ایشون هم ازازدواج اولش یه پسرداره اما من ازازدواج میترسم وگاهی بدبینم بهش چکارکنم مرا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   بهتره در این موارد مشاوره ای حضوری داشته باشید .. باید بتونید با فردی حضورا” صحبت کنید که بتونه شرایط رو برای شما بیان کنه و بتونه راه درست رو به شما نشون بده
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

   پاسخ دادن
 10. ناشناس
  ناشناس میگه:

  یعنی برای ازدواج مجدد هم مشاوره میدین؟

  پاسخ دادن
 11. ناشناس
  ناشناس میگه:

  چرا؟ اشتباه نکن دنیا که به آخر نرسیده

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   من دیگه به مردا اعتماد ندارم به هیچ مردی

   پاسخ دادن
   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    shoma chera inghadr bad bin hastid?

    پاسخ دادن
 12. ناشناس
  ناشناس میگه:

  من یه بار ازدواج ناموفق داشتمو جدا شدم دیگه هم ازدواج نمیکنم

  پاسخ دادن
 13. ناشناس
  ناشناس میگه:

  مردم ۲ بار ۲ بار ازدواج میکنن و طلاق میگیرن چه زمونه ای شده

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   کجاشو دیدی

   پاسخ دادن
 14. ناشناس
  ناشناس میگه:

  به نظر من که مراقب باش شاید در هر دو مورد خودش مقصر بوده باید خیلی تحقیق کنی

  پاسخ دادن
 15. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام پسری خواستگارمه که قبلأ ۲ بار عقد کرده و طلاق گرفته ولی هر دوبارش به عروسی نرسیده حالا من میترسم باهاش ازدواج کنم به نظر شما چکارکنم؟

  پاسخ دادن
 16. ناشناس
  ناشناس میگه:

  وجدان کجا بود

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   are baba in roza adama na vejdan daran na gheirat

   پاسخ دادن
 17. Anonymous
  Anonymous میگه:

  یادتون نره که برای ازدواج مجدد باید کلی تحقیق کرد

  پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   آره و البته مطمئن شد

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    یکی از دوستا من میخواست ازدواج مجدد داشته باشه در عین ناباوری دروغ گفت دلیل جدا شدنشونو

    پاسخ دادن
    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     عجب ادمیه ها خب راستشو بگه دیکه

     پاسخ دادن
     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      عزیزم از این آدما پر هستند

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      باید وجدان داشت خدایی

     • ناشناس
      ناشناس میگه:

      اینا میخوان با دروغ به خواسته هاشون برسن ولر همچین چیزی ممکن نیست

    • ناشناس
     ناشناس میگه:

     چه آدمای پستی پیدا میشن

     پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   نه یادمون نمیره

   پاسخ دادن
 18. Anonymous
  Anonymous میگه:

  in che vazeshe man 2 roze soal kardam javab nadadn 😐

  پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   بابا جواب میدن شلوغه صبر کن

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   چرا اینقدر هولین

   پاسخ دادن
 19. Anonymous
  Anonymous میگه:

  مرسی از سابت خوبتون

  پاسخ دادن
 20. ناشناس
  ناشناس میگه:

  اکثر زنای مطلقه دوست دارن با یه پسر مجرد ازدواج کنن

  پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   نه پس با یک پسر متاهل ازدواج کنن

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    همه این کارا باید با مشورت باشه
    البته زنای مطلقه دوست دارن با پسر جوون ازواج کنن

    پاسخ دادن
 21. ناشناس
  ناشناس میگه:

  اینم یه جورشه به خدا

  پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   ولی اینجورشو ندیده بودیم

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    خب دیدیم دیگه

    پاسخ دادن
 22. ناشناس
  ناشناس میگه:

  بابا خودش راضیه

  پاسخ دادن
 23. ناشناس
  ناشناس میگه:

  وقتی خودش دوست داره با یه زن مطلقه ازدواج کنه چه اشکالی داره

  پاسخ دادن
 24. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  من یه ازدواج ناموفق داشتم الانم یه خواستگار دارم که پسر مجردی تا حالا ازدواج نکرده ولی من دلم براش میسوزه که بخواد با یه زن مطلقه ازدواج کنه ولی خودش خیلی اصرار به این ازدواج دارم من چکار کنم؟

  پاسخ دادن
 25. ناشناس
  ناشناس میگه:

  چرا جدا شدین ؟چرا دوباره میخواین ازدواج کنین؟

  پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   آره دیگه دوباره

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    ajaaab dastani darina

    پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   خب اون موقع دوست داشتن جدا بشن الانم دوست دارن دوباره ازدواج کنن

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    مگه الکیه آخه!

    پاسخ دادن
    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     آخه چیکار به کار دیگران دارید راهنمایی کنید اما تعیین تکلیف نکنید

     پاسخ دادن
 26. Anonymous
  Anonymous میگه:

  من از همسر سابقم جدا شده بودم اما الان دوباره بخواهیم ازدواج کنیم اشکالی داره؟

  پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   اونوقت چرا جدا شدید؟

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    hamonoo begoo 😐

    پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   az nazare man na 😀

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   نه هیچ اشکالی نداره

   پاسخ دادن
 27. ناشناس
  ناشناس میگه:

  حتمأ همینطوره

  پاسخ دادن
 28. ناشناس
  ناشناس میگه:

  تصمیم برا ازدواج ازدواج مجدد خیلی سخته در نتیجه آدم به مشاوره نیاز داره

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   آخه دیگه جای اشتباه نیست

   پاسخ دادن
 29. ناشناس
  ناشناس میگه:

  به نظ من برا ازدواج مجدد مشاوره خیلی لازم و ضروریه

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   بله دقیقاً برای این موضوع مشاوره بسیار لازم است

   پاسخ دادن
 30. ناشناس
  ناشناس میگه:

  همینطوره

  پاسخ دادن
 31. ناشناس
  ناشناس میگه:

  البته اکثرأ از گفتن دلیل واقعی طفره میرن

  پاسخ دادن
 32. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  دو ساله من از همسرم جدا شدم حالا همش میترسم دوباره ازدواج کنم میگید من چکار کنم؟؟؟

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام اصلاً نباید بترسید و حتماً باید یک فد مناسب را با مشورت انتخاب کنید برای شما دیگر شکست معنایی ندارد

   پاسخ دادن
  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   شروع کن دوباره زندگی از آن توست

   پاسخ دادن
 33. ناشناس
  ناشناس میگه:

  باید باهاش صحبت کنید و همچنین تحقیقات لازم را انجام بدین

  پاسخ دادن
 34. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  خواستگاری دارم که قبلأ ازدواج ناموفقی داشته حالا منچطور میتونم بفهمم که دلیل واقعی جدایش چی بوده؟؟

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   دلیل واقعیشو شاید هیچ وقت نفهمی

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    شاید البته نفهمی هم بهتری باشه

    پاسخ دادن
 35. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  آیا حتمأ باید برای ازدواج مجدد هم مشاوره بریم؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام برای انتخابی صحیح و درست انجام این کار بسیار به شما کمک خواهد کرد

   پاسخ دادن
 36. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام من یک باز ازدواج ناموفق داشتم و الان یک دختر دارم
  به خاطر دخترم نمیتونم ازدواج کنم اما خانوادم میگن که اشتباه میکنم نمیدونم چیکار کنم خواستگارای خوبی هم دارم.

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام
   شما باید با دخترتان صحبت کنید و برای او توضیح دهید با زبان خودش
   اگر بچه است بچگانه و اکر بزرک هستند با دلایل منطقی سپس اقدام به ازدواج نماید

   پاسخ دادن
 37. ناشناس
  ناشناس میگه:

  man 28 salame yebar ezdevaj kardam jodayimun ham be khatere etiade hamsaram bude
  yani moshkel kamel az tarafe un bud
  alan ye kahstegar daram unam zanesh fot shode 6 sal az man bozorgtare va hamkarame marde khubi be nazar maid

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام
   شما می توانید با کمک همدیگر مشکلات گذشته را کنار گذشاته و زندگی جدیدی را شروع کنید

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   خب مبارکه دیگه! 😀

   پاسخ دادن
 38. ناشناس
  ناشناس میگه:

  khob ye tozihat midadi 😐

  پاسخ دادن
 39. ناشناس
  ناشناس میگه:

  ترس نداره بابا 😀 دلو بزن به دریا ایشالله که خیره

  پاسخ دادن
 40. ناشناس
  ناشناس میگه:

  man mikham vase bare dovom ezdevaj konam 🙁 ama mitarsam nemidunam i bar entekhabam doroste ya na mishe rahnamayim konid

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام
   مشاوران ازدواج مجدد ما در مرکز مشاوره ازدواج آماده کمک کردن به شما هستند اما توصیه می کنیم از تجربه به دست آمده استفاده کرده و دیگر اشتباهات گذشته را مرتکب نشوید

   پاسخ دادن
 41. ناشناس
  ناشناس میگه:

  به شانس نیست به انتخاب خوبه و درسته.

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   ولی به نظرم شانس حرفه اولو میزنه

   پاسخ دادن
 42. ناشناس
  ناشناس میگه:

  شما شانس آوردی!

  پاسخ دادن
 43. ناشناس
  ناشناس میگه:

  ezdevaj hendune dar bastas momkene kharab bashe khob! man ye bar ezdevaj kardam shoharam behem khianat miakrd azash joda shodam ama lan ke dobare ezdevaj kardam shokre khoda az zendegim raziam

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   cheghad khoshshans ziade inja!

   پاسخ دادن
 44. ناشناس
  ناشناس میگه:

  والا ما که دیدیم ازدواج مجدد بعضیا خیلی هم خوب شده از ازدواج اول خیلیا بهتر به این چیزا نیس که

  پاسخ دادن
 45. ناشناس
  ناشناس میگه:

  manam movafegham hichkas dus nadaare tu ezdevaj shekast bokhore ke, momkene vase harkasi pish biad

  پاسخ دادن
 46. ناشناس
  ناشناس میگه:

  vaaaa che rabti dare! yekishayad ghesmatesh unjuri bashe! taraf ke khdoesh unjuri nemikhad beshe

  پاسخ دادن
 47. ناشناس
  ناشناس میگه:

  به نظر من که ازدواج اول مهمه اگه تو اون شکست بخوری دیگه فایده نداره

  پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   manam hamino migam! bakhte aval ye hize digas

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   نه من مخالفم این همیشه اینطوری نیست

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   این چه حرفیه.شاید آدم اول بد شانسی بیاره

   پاسخ دادن
   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    vali avalesh bad bashe ta tahesh bade

    پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   همچین چیزی نیست

   پاسخ دادن
 48. مهین
  مهین میگه:

  من با راهنمایی های این مرکز ترسم را کنار کذاشتم و بعد از ازدواج ناموفق و طلاقی که داشتم ازدواج کردم و الان بسیار خوشبختم

  پاسخ دادن
  • فرنوش
   فرنوش میگه:

   ولی من می ترسم هنوز یعنی مشاوره کمک می کنه؟

   پاسخ دادن
   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    آره باوووو خدایی خیلی خوب بود

    پاسخ دادن
   • مهین
    مهین میگه:

    آره فرنوش عزیزم می دونم چه حسی داری اما خیلی کمک می کنه

    پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   اشیالله همیشه خوشبخت باشی

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   damet garm shans avordi

   پاسخ دادن
  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   آره مشاوره خیلی کمک به آدم میکنه

   پاسخ دادن
 49. mk
  mk میگه:

  chejori ba in markaz tamas begiram?

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   تماس جهت مشاوره تلفنی و یا رزرو برای مشاوره حضوری در تهران یا شهرستان ها:
   ساعات تماس:۹ صبح الی ۹ شب

   –۰۲۱۴۴۰۳۴۴۹۰

   در صورت عدم پاسخگویی در ساعات اداری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

   ۰۹۱۲-۵۰۳-۱-۳۰۵

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.