91 پاسخ
 1. شهلا
  شهلا می گوید:

  وای خدای من….همین ازدواج موقت بود که زندگی ۲۸ ساله مرا که پر از عشق و امید بود متلاشی کرد…
  آخه شوهرم سر ۵۳ سالگی هوس زن جدید کرد و یواشکی یه بیوه زنو عقد موقت کرد و……چیزی که برام مونده یه روح مریض و خسته یه جسم بیمار و قلبی شکسته و نا امید…..بعد از ۲ سال درد و رنج و عذاب ما فقط زنده ایم …..همین

  پاسخ دادن
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی می گوید:

   سلام
   مینو جان بسیاری دوست دارند تا قبل از ازدواج و برای شناخت بیشتر ازدواج موقت داشته باشند و یا به دلایلی قادر به ازدواج دائم نیستند به همین دلیل و بنا به توصیه های انجام شده این مرکز و این بخش راه اندازی شده است.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روانشناسی ازدواج و اهمیت مشاوره در ازدواج

مشاوره ازدواج موقت

مشاوره ازدواج موقتReviewed by مشاور on Aug 1Rating:

بحث ازدواج موقت در دنیای امروزی و جامعه ما توجه تعداد زیادی از افراد را به دلیل شرایطی که دارد به خود جلب کرده است، طوری که ممکن است آشنایان و نزدیکان و دوستانمان را نیز درگیر این مسئله ببینیم. اما سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که  چه تفاوتی میان ازدواج دائم و موقت وجود دارد؟ آیا میدانید که ازدواج موقت ممکن است چه مشکلاتی را به همراه داشته باشد؟ اگر جزء این گروه از افراد هستید که قصد انجام چنین کاری را دارید و از محاسن و حتی معایب ازدواج موقت آگاهی ندارید به شما پیشنهاد میکنیم قبل از انجام این کار حتما با یک مشاوره ازدواج موقت در مشاوره ازدواج مشورت کنید. این مرکز بهترین مشاوران را به شما معرفی خواهد کرد تا در زندگیتان درست ترین تصمیمات را بگیرید و از عواقب ناخواسته جلوگیری به عمل آورید.

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج