قلب زنان تمام دارایی مردان

برای احساسات مردان هم وقت بگذاریم

اگر اهل مطالعه باشید و یا مقالات روانشناسی و ازدواج را دنبال کرده باشید، دیده اید که مقالات بسیاری وجود دارد که به مردان گوشزد می کند همواره برای احساسات همسرانشان وقت گذاشته، به آنان محبت کنند و همواره در کلامشان از سخنان محبت آمیز استفاده کرده و دوست داشتنشان را به زبان بیاورند اما در این میان کمتر مطلبی به این نکته اشاره دارد مردان نیز نیازمند توجه و دیدن و لمس کردن علاقه ی محبت همسرانشان هستند.

line-separator

شاید با خود فکر کنید مردان که جنس قوی و به نوعی خستگی ناپذیر جامعه هستند اصلاً نیازی به شنیدن کلمات محبت آمیز نداشته و کمبود آن را احساس نخواهند کرد اما کاملا اشتباه می کنید زیرا آنان نیز همانند شما نیازمند محبت بوده. زیرا آنان هم ظرفیتی دارند درست است که صبر و تحمل بسیار بیشتری نسبت به زنان دارند اما آن هم ظرفیتی داشته و گاهی پر می شود و آن زمان است که نقش همسرانشان در آرام کردن آنان با ابرازعشق و علاقه بسیار پررنگ شده و از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا اگر این آرامش به وجود نیاید، مردان کم کم خسته شده و آن طاقت گذشته را ندارند، کدورت ها به وجود آمده و سر و کله ی مشکلات جدید تری پیدا خواهد شد.

line-separator

توصیه مشاوران به بانوان عزیز این است که همان مقدار که شما نیازمند شنیدن کلمه دوست دارم هستید، مردان شما هم با شنیدن آن آرامش پیدا کرده و با نیرویی بیشتر برای خوشبختی شما تلاش خواهند کرد.

برای دیدن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به مرکز مشاوره ازدواج رجوع کنید

 

منبع:فارس پاتوق

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.