مشاوره جنسی

تفاوت همسران در میل به برقراری رابطه جنسی

یکی از مشکلاتی که همواره زوج ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، میل جنسی زیاد یکی از آنان در مقابل دیگری است.این مسئله در شروع زندگی انان مشکلی را ایجاد نمی کند به خصوص برای خانم ها زیرا بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از آنان با شروع زندگی میل جنسیشان بالا رفته و دچار مشکل در رابطه جنسی نمی شوند آنان در واقع سرد مزاج نبوده بلکه بنا به دلایلی از برقراری ارتباط ترس و واهمه دارند که پس از گذشت مدتی مشکل آنان برطرف می شود البته برای حل شدن این موضوع شوهر انان نقش مهمی را ایفا می کند. اما هستند کسانی که طرف مقابلشان از میل جنسی زیادی برخوردار بوده و در اصطلاح گرم مزاج است. این موضوع به وابسته و گرم بودن زندگی آنان کمک میکند اما خب مشکلاتی را نیز در بر دارد.

line-separator

اگر مردی میل جنسی بیشتری نسبت به خانم دارد نیازی به کم کردن آن نیست زیرا این خود به داشتن رابطه بهتر آنان کمک می کند. اما بهتر است در تمامی موارد اعتدال رعایت شود فردی که میل جنسی زیادی داشته و تفکر اینکه همسرش پاسخگوی این احتیاج نبوده و دست به خیانت می زند درواقع آزار دهنده جنسی می باشد. متاسفانه در کشور ما به دلیل خطوط قرمزی که در این مباحث وجود دارد، دختر و پسر قبل از ازدواج نمی توانند در این زمینه با هم گفت و گو کنند و مسائلی از این قبیل را به بعد از ازدواج موکول می کنند که اشتباه بزرگی است زیرا بعد از ازدواج ممکن است مشکلاتی بزرگ پیش آید. اما در برای کم کردن میل جنسی همسران چه راهکار هایی داریم؟!

line-separator

طبق تحقیقات پزشکان و مشاوران در این زمینه، پرهیز غذایی به ویژه غذاهای گرم و گوشتی، گرم نکردن محل خواب، عدم پوشیدن لباس های تنگ، عدم خوردن مواد غذایی محرک مانند پیاز و خرما و ورزش می تواند به کم کردن میل جنسی همسرتان کمک کند. البته خود شما نیز می توانید با گفت و گو با همسرتان و توضیح شرایط این مسئله را بهتر مدیریت نمایید

در رابطه با این موضوع می توانید در سایت ازدواج مقاله های بیشتر را مطالعه کنید

منبع:کانون مشاوران ایران

97 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. علیرضا
  علیرضا میگه:

  سلام بباعرض معذرت میشه بگید هات بودن اصلا ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد حالت مخالف هات چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی ممنون

 2. نفس
  نفس میگه:

  من همسرم خیلی به رابطه جنسی علاقه داره اما من نمیتونم رابطه برقرارکنم به نظرشما باید چکارکنم؟

  • مشاور خانواده
   مشاور خانواده میگه:

   با سلام خدمت شما
   شما نیاز به مشاوره با یک سکس تراپ دارید تا این مسئله از لحاظ روانی و جسمی بررسی شود و در عین حال آموزش های لازم به هر دو طرف ارائه شود . جهت آشنایی بیشتر با سکس تراپ مقاله ای در ادامه آورده می شود . روانشناسان کانون مشاوران ایران ( که تخصص سکس تراپ دارند) در این زمینه می توانند۲۲۳۵۴۲۸۲ کمکتان کنند
   • ویژگی های سکستراپیست چیست ؟
   سکستراپیست می بایست متخصص در امر بهداشت روانی بوده، دوره های کامل روان درمانی را طی کرده باشد و آموزشهای لازم در امر مشاوره های جنسی را زیر نظر متخصصین سپری کرده باشد. مهارت کامل در امر مشاوره و روان درمانی و داشتن زمینه ای کامل در امر روانشناسی نکته ای بس حائز اهمیت در روند سکستراپی بشمار می رود. از آنجایی که بسیاری از مشکلات جنسی ریشه در روابط اجتماعی و مشکلات شخصیتی افراد دارد تنها یک روان شناس و یک روان درمانگر قادر به شناسایی و ارزیابی مشکلات فردی، اجتماعی و شخصیتی بیمار گشته درحل آنها می تواند به وی کمک کند.از طرفی سکستراپیست می بایست به فیزیولوژی بدن و آناتومی ارگانهای جنسی و عملکرد آنها احاطه کامل داشته باشدو بتواند اختلالات روانی و بدنی را از هم تمیز داده، در رفع آنها به بیمار توصیه های لازم را به عمل آورد. لازم به ذکر است که آشنایی به زمینه های فرهنگی و اخلاقی و مذهبی هر جامعه از ضروریات بسیار پر اهمیت کار یک سکستراپی می باشد چرا که نقد و بررسی اختلالات جنسی بدون در نظر گرفتن زمینه های فرهنگی و عقیدتی آن جامعه کاری عبث و غیرکارآمد به نظر می رسد.

   • چه انتظاراتی باید از سکستراپیست خود داشت؟
   با مراجعه به سکستراپیست باید اطمینان حاصل کنید که نکات زیر متحقق شوند : توانسته اید آزادانه و بدور از هرگونه محدودیت راجع به موضوع مورد نظر خود با او صحبت کنبد ، اطلاعاتی که شما در اختیار او گذاشته اید محرمانه خواهد ماند ، این مطلب از سایت تنظیم خانواده میباشد ، با جستجو واژه سایت تنظیم خانواده و ورود به این سایت میتوانید مطالب آموزشی متنوعی مشاهده نمائید، رفتار سکستراپیست نسبت به شما غیر مغرضانه بوده بدون هیچ تعصب و پیش داوری شما را راهنمای خواهد کرد ، و بعد از نقد و بررسی پیرامون مشکل مطرح شده ، تغییر در دید سکستراپیست و نحوه قضاوت او راجع به شما دیده نخواهد شد . در جلسات سکس تراپیست هیچگونه ارتباط بدنی بین درمانگر و مراجعه کننده وجود نخواهد داشت و انجام عمل جنسی در حضور درمانگر به هیچ عنوان انتظار نمی رود.

   سکس تراپی
   • چه کسانی به سکس تراپی نیازمندند؟
   اگر چه تصور عموم بر این است که سکس تراپی صرفا بر افرادی که دچار مشکلات جنسی هستند محدود می گردند لیکن از آنجا که بخشی از کار سکس تراپیست ها آموزش جنسی ، آناتومی جنسی و آموزشهای بهداشت جنسی است لذا مراجعه به سکستراپیست تلاشی است برای لذت بیشتر از زندگی جنسی خود و عمیق تر کردن روابط بین فردی. علاوه بر این افرادی که به نوعی از مشکلات زیر در رنج اند و پاسخ آنها به موارد زیر بلی می باشد به سکس تراپیست باید مراجعه کنند، مواردی چون:
   – از میان رفته شدن صمیمیت در ارتباط زناشویی
   – تمایل اندک به ارتباط جنسی یا کمبود میل جنسی
   – مشکل در لذت بردن در ارتباط جنسی
   – مشکل کنترل انزال
   – مشکل رسیدن به ارگاسم
   – مقاربت دردناک
   – افکار وسواسگونه و غیر قابل گریز در مورد مسائل جنسی
   – احساس گناه در رابطه سکس
   – ارتباط ناخشنود با شریک جنسی و میل به ترک آن
   – مورد سو استفاده جنسی بودن
   – عدم اطمینان از هویت جنسی خود و انحرافات جنسی.

   • سلامت جنسی چیست؟
   سازمان بهداشت جهانی سلامت جنسی را اینگونه تعریف می کند: برخورداری از صحت فیزیکی ، روانی و اجتماعی در انجام ِ رفتار جنسی.
   تحقق سلامت جنسی مستلزم دیدی مثبت و محترمانه به مقوله جنسیت و رفتار جنسی است که می باید به دور از خشونت و تبعیض و به منظور دستیابی به لذت انجام پذیرد و در این راستا آگاهی از حقوق جنسی الزامی بوده، می بایست در نهایت احترام به آن عمل گردد

   • حقوق جنسی چیست؟
   حقوق جنسی برگرفته از حقوق انسانی است که توسط قوانین بین المللی بشری تهیه و تنظیم گردیده است و در آن تلاش گردیده است که بدور از هرگونه تبعیض و خشونت، حقوق تمامی افراد در آن محترم شناخته شود . حقوق جنسی انسانها عبارتند از: حق برخورداری از سلامت جنسی و بهره مندی از کلیه سرویسهای درمانی، حق جستجو واخذ اطلاعات لازم مربوط به امور جنسی، حق دریافت آموزش جنسی، این مطلب از سایت تنظیم خانواده میباشد ، با جستجو واژه سایت تنظیم خانواده و ورود به این سایت میتوانید مطالب آموزشی متنوعی مشاهده نمائید، حق ارتباط جنسی به شرط رضایت دو جانبه، حق ازدواج به شرط رضایت دو جانبه، حق تعیین زمان بچه دار شدن، تعداد فرزندان و کلا بچه دار شدن یا نشدن، حق بهره وری جنسی سالم و ارضاء کننده.

 3. ناشناس
  ناشناس میگه:

  من و همسرم هر دو هاتیم :)) و قبل ازدواج در موردش صحبت کردیم.

 4. ♡responarya☆
  ♡responarya☆ میگه:

  من و همسرم یه رابطه فوق عاطفی باهم دیگه داریم و همیشه هوای هم دیگه رو داریم . اما وقتی از اون بوسه میخوام نمیده دکتر لطفا جواب منو بدید………..راستی یه جوای به ذهنم رسید که برای شما بگم این روابط جنسی یه رو درواسی محسوب میشه که فردی که میل به انجام مزاج نداره فکر میکنه که شاید اون یه مشکلی داشته باشه و وقتی تو سرد مزاجی میکنی اون هم همین طور سرد مزاجی میکند بنا براین رابطه دوطرف باید زناشویی باشد این هم جواب من به شما ذوج ها . امید وارم که خوشبخت شوید.

 5. هیس
  هیس میگه:

  سلام من دختری ۲۱ساله ام ۵سال عاشق پسری شدم والان نامزد هستیم من سرد مزاجم اما اون شدیدا گرم مزاجه و این مشکل رو باهاش درمیون گذاشتم اما بخاطر عشقی ک بهم داره میگه مشکلی نیس من کوتاه میام درحالیکه بعضی اوقات واقعا غیر قابل کنتراه و میترسم بعد ازدواج مشکل جدی تربشه لطفا راهنماییم کنین

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   در این مورد مشاوره حضوری لازمه
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 6. نازی
  نازی میگه:

  سلام.من خیلی گرم مزاجم ولی شوهرم خیلی سرد مزاج,چه راهکاری توصیه میکنید؟

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   ابتدا به عوامل سرد مزاجی مردان و وظیفه زنان نسبت به آنها اشاره می کنیم :

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

   ۱- عوامل ژنتیکی و ارثی در این عامل تمام اعضای خانواده آستانه تحریک جنسی بالایی داشته و عبارت دیگر زود تحریکی ندارند.

   ۲- عوامل تربیتی : وقتی پدر و مادر خود روابط عاطفی مناسبی ندارند اعضای خانواده هم دچار خشکی و سردی در روابط عاطفی با همسران خود خواهند بود حتی برخی از روان شناسان معتقدند افرادی که مادرانی بسیار دلسوز یا بسیار خشمگین و عصبانی دارند دچار مشکلات جنسی با هسرانشان هستند.

   ۳- استرس شغلی و فشار کار

   ۴- افسردگی و سایر اختلالات روانی مانند بدبینی ها و…

   ۵- تغییرات هورمونی و نبود ویتامین ها

   ۶- تغییرات در وضعیت احساس و عواطف به دلیل برآورده نشدن انتظارات و خواسته ها از طرف همسر، مرد ممکن است خودانگیخته وارد روابط جنسی نشود.

   ۷- مصرف سیگار و…

   ۸- وجود محرک های جذاب تر از همسر در محیط

   ۹- به دلیل احساسی تصمیم گرفتن در ازدواج و کاهش طبیعی احساسات فرد به طور کلی از ازدواج با همسر خود پشیمان شده است.

   ۱۰- نبود مهارت های شوهر داری در زن

   هریک از این عوامل فوق درمان خاص خودش را دارد.

   وظیفه زن در مقابل سرد مزاجی شوهر:

   زن باید با خویشتن داری و خود کنترلی تا زمان بهبودی همسر به راهکارهای زیر عمل کند:

   ۱- ورزش و تحرکات بدنی

   ۲- برنامه ریزی دقیق روزانه و پرهیز از وقت گذارانی

   ۳- کاهش مصرف غذاهای پر کالری و پر انرژی

   ۴- حذف محرک های برانگیزاننده جنسی تصاویر و افکار

   ۵- شرکت در مجالس مذهبی و معنوی

   ۶- کشف کردن محرک هایی که می تواند همسرش را تحریک کند .

   با سرد مزاجی شوهرم چه کنم

   سرد مزاجی همسرم در مقابل نیاز جنسی بالای من

   یکی از عمده ترین مشکل در زندگی زناشوئی و جنسی زوجهای جوان گرم مزاج بودن یکی از زوجین در مقابل سرد مزاج بودن دیگریست .

   این مسئله در مرحله اولین آغاز ین فعالیت جنسی زوجین غیر طبیعی نیست ، خصوصا در مورد خانم ها که معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افراد پس گذشت زمان از آغز دوران فعالیت جنسی به مرور میل جنسیشان بیشتر می شود ، پس این دسته از افراد دچار سرد مزاجی نیستند بلکه به علت عدم تجارب جنسی یا عدم شناخت دنیای جنسی و تخیلات جنسی نسبت به آن واکنشی از خود نشان نمیدهند تا زمانی که با مرور زمان طی کسب تجربه میل و رغبت آنها نسبت به قبل بیشتر می شود .

   اما هستند افرادی که علیرغم داشتن تجربه رابطه جنسی همواره گرایش آنچنانی به انجام آن نداشته و صرفا جهت تامین نیاز همسر و انجام وظایف زناشوئی خود فعالیت جنسی با همسر را انجام میدهند .

   استرس ، ترس و نگرانی ، ذهنیت منفی در مورد رابطه جنسی و جنس مخالف ، الگو برداری نا مناسب از رفتار پدر و مادر ، عدم آموزش ، اختلالات روانی ، اختلالات جنسی ، هورمونها ، عوامل فرهنگی ، آب و هوا و اقلیم، ضعف جسمانی و احساس درد ، عدم پذیرش احساسی یکدیگر میتواند از جمله عواملی باشد که در سرد مزاجی فرد تاثیر گذار باشد.

   برخی از عوامل فوق قبل از ازدواج قابل شناسائی و درمان است ، با این وجود خیلی از متخصصین تا زمانی که فرد تجربه جنسی نداشته باشد سرد مزاجی را مورد سنجش و ارزیابی قرار نمیدهند و البته دسته از از موارد ذکر شده پس از آغاز فعالیت جنسی نمود می کند .

   قبل از ازدواج فکر میکردم خیلی گرم مزاج هستم اما ….

   خیلی از خانم ها بر این باورند میل جنسی زیادی دارند با این وجود پس از ازدواج و آغاز فعالیت جنسی به این نتیجه میرسند که باور آنها از دنیای جنسی خود اشتباه بوده و آنگونه که فکر میکردند بعد از تجربه رابطه جنسی گرایش آنچنانی نسبت به آن ندارند ، بالعکس زنانی هستند که به کل نگرشی در مورد مسائل جنسی و نیاز جنسی ندارند اما بعد از تجربه آن ، نسبت به آن میل بیشتری از خود نشان میدهند ،

   اکثر مواقع علت بوجود امدن این دو حالت متفاوت عاملی به نام فانتزی جنسی یا تخیلات جنسی است زمانی که فردی قبل از ازدواج فانتزی جنسی خاصی داشته باشد و بعد از ازدواج در عمل فانتزی های جنسی وی عملی نشود این فرد علیرغم دارا بودن میل جنسی زیاد از رابطه جنسی لذت نمیبرد و معمولا با خودارضائی ارضا می شود چرا که درخود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ذهنی خود را دنبال کند و این فرد کم کم میل جنسی خود راتا حد زیادی از دست میدهد.

   این دسته از افراد باید در مورد فانتزی جنسی و تخیلات ذهنی خود با همسر خود صحبت کرده و از او بخواهد رابطه جنسی را مطابق با فانتزی جنسی وی انجام دهد ، اما چرا افرادی که نگرشی درمورد رابطه جنسی و میل جنسی زیادی قبل از ازدواج ندارند بعد از ازدوج و تجربه جنسی میل جنسیشان بیشتر می شود ؟ این افراد چون فانتزی جنسی ثابتی ندارند به نوعی ذهنیت خاصی در مورد رابطه جنسی ندارند در نتیجه مغز و روان آنها به ساده ترین فرایند جنسی نیز پاسخ میدهد و راحتر ارضاء می شوند و از رابطه جنسی لذت میبرند

   البته در شرایط فعلی این افراد زیاد نیستند . به عبارتی توقعات این افراد در رابطه جنسی به همانند دسته اول نمیباشد لذا راحتر و زودتر ارضا می شوند ، فراموش نکنید قدرت روان و مغز در فریاند ارضا شدن مهمترین نقش را ایفا میکند در صورتی که اکثرا بر این باورند که حرکت یا پوزیشن فعالیت جنسی مهمتر است که این یک باور اشتباه است ، مگر در افرادی که به صرف وجود اختلالات جنسی نظیر انزال زودرس ناچارند پوزیشنهای خاصی را برای نزدیکی انجام دهند و تکنیکهای فیزیکی خاصی را پیاده کنند ( انزال زودرس یکی از شایع ترین اختلالات جنسی در اقایان است که معمولا با متد روان درمانی و سکس درمانی قابل درمان و بهبود است )

   ترس و بی میلی جنسی

   ترس از زفاف به علت درد و سوزش ناشی از پارگی بکارت ، معمولا احساساتی از قبیل ترس و استرس باعث ترشح هورمونهایی در بدن ما می شود که از شدت لذت یا تمایل جنسی میکاهد چرا که سیستم مدیریت مغز به گونه ای است که داده ها را اولویت بندی میکند و در زمان وجود استرس و ترس این داده ها باعث می شود تا مغز اولویت را از تمایل جنسی و لذت جنسی به عاملی که باعث استرس و ترس شده است اختصاص دهد تا در صورت لزوم حالت ایمنی و تدافعی بدن آماده پاسخ و واکنش به رویدادهای ا حتمالی باشد ، اکثر مواقع ترس میتواند قدرت تلقین را برانگیخته کند تا حدی که احساس درد را در اندام های خود حس کنید.

   نیاز جنسی نشانه گرم مزاجی نیست بلکه لازمه آن است ….

   لزوما گرم مزاجی به این معنا نیست که فرد نیاز جنسی زیادی دارد بلکه افراد گرم مزاج علاوه بر نیاز جنسی به کیفیت انجام آن اهمیت میدهند و ابعاد روانی رابطه جنسی را گسترده تر میبینند به نوعی دنیای جنسی نا محدودی را در ذهن و روان خود ایجاد و دنبال میکنند معمولا آنها آغاز گر فعالیت جنسی هستند و محدودیتی در انجام رفتارهای جنسی برای خود قائل نمی شوند اکثر این افراد از لذت بردن همسر خود لذت میبرند و بدون آنکه همسر آنها از او بخواهد که چه کاری انجام دهد ، خود آنرا انجام میدهد .

   نوسانات میل جنسی

   اگر میل جنسی افراد را مورد ارزیابی قرار دهیم در مورد همه افراد نوساناتی وجود دارد و همه افراد در زمانهایی خاص میل جنسیشان تغییر میکند ، آنچه که در فرایند این میل نقش دارد صرفا سلامت و توانایی جنسی نیست بلکه کاملا طبیعی است با داشتن سلامت دستگاه جنسی و توانمندی بالای جنسی با این حال در فصولی از سال یا در ساعاتی از شبانه روز یا در وضعیت روانی نا مطلوب به علت وجود استرس ترس نگرانی ، نمودار میل جنسی بالا و پایین شود حتی آب و هوای محیط نیز میتواند در این فرایند تاثیر گذار باشد ، پس اندسته از افراد که تصور میکنند میل جنسی انها به یکباره فروکش کرده تغییرات مذکور ( خصوصا عوامل تاثیر گذار بر اعصاب و روان ) را مورد بررسی قرار دهند.

   بطور کلی نوسانات میل جنسی میتواند به عواملی نظیر گرسنگی و سیری ، استرس ، ترس ، نگرانی ، عدم تمرکز ، بارداری یا پس از آن ، زمان و مکان ، تغییر فصول و آب و هوا ، تغییر نوع احساسات ( خصوصا در خانم ها ) ، مصرف برخی از داروها ، افسردگی ، تغییرات هورمونی ( میتواند به علت مصرف دارو باشد ) ، بیمارهائی نظیر دیابت ، بیماری های غدد ( نظیر تیروئید ) ، بی انگیزگی و یکنواختی ، خستگی و بی حوصلگی ، مصرف برخی از غذاها ، افکار منفی و بدبینی ، تلقین به مشکل یا اختلال جنسی و اختلافات زناشوئی مرتبط است که عوامل فوق میتواند به صورت مقطعی ایجاد شود و با برطرف شدن آن یا تغییر وضعیت میل جنسی نیز بیشتر شود یا به همان حالت قبل بازگردد .

   آیا افراد ساکن در مناطق گرم میل جنسی بیشتری دارند ؟

   خوشبختانه وضعیت جغرافیایی ایران به گونه ایست که همه گونه آب و هوا در آن وجود دارد لذا این شرایط ما را بر آن داشت تا درزمینه تاثیر آب و هوا بر میل جنسی تحقیقی انجام دهیم که از بین ۱۶۱۳ کاربر متاهل عضو سایت تنظیم خانواده در سال ۱۳۸۷ نظر سنجی صورت گرفت که طی آن مشخص شد در بین کاربران خانم و آقا ساکن مناطق جنوبی کشور حدودا ۲۷ درصد میل جنسی بیشتر از کاربران ساکن سایر مناطق ایران بوده است ، البته این بدین معنی نیست پس اگر فردی ساکن این مناطق است صد در صد گرم مزاج یا اگر فردی در مناطق سرد سیر زندگی میکند صد در صد سرد مزاج است چرا که طی همین تحقیق بودند افرادی که ساکن مناطق سردسیر بودند و میل جنسی زیادی داشتند ،سوالی که پیش می آید اینست که آیا اب و هوا فقط در برخی از افراد میتواند تاثیر گذار باشد ؟

 7. محسن
  محسن میگه:

  سلام
  اسمم محسنه. ۲۶ سالمه و از کرج
  جناب دکتر اکثر موقع ها احساس میکنم که خدا منو دوست نداره…یا خیلی میخواد زجرم بده و آتیش بدلم بزاره
  جناب دکتر خونواده من مذهبین منم خاصم و نه لاقیدم و نه اونچنان مذهبی… مثلا من رابطه دوستی دختر و پسر رو درست نمیدونم و تو خیابون یا پارک دخترپسرایی که باهم دوستن یا همو انگولک میکنن رو میبینم خیلی اعصابم میریزه بهم و منقلب میشم…
  من خواهر ندارم ما ۴ تا برادریم رفت و آمد فامیلیمون هم خیلی کمه . . اهل رفیق بازی هم نیستم راستیتش میخوام باشم ولی نمیدونم چرا هیچکی با من حال نمیکنه…
  خیلی داغونم از یه طرف اینکه بعد ۵ سال جون کندنو پول تو حلق دانشگاه آزاد ریختن و ۲۴ ماهم خدمت رفتن الان بیکارم یه طرف،… این میل جنسی و تنها بودن و نیاز به همدم داشتن یه طرف…
  آقای دکتر خیلی دلم آتیش میگیره دختر پسرایی که بیرون باهم لاو میترکوننو عشق بازی میکننو میبینم وقتی میبینم پسری که خودش فنچه یه دختر آس کنارش نشسته یا راه میرن و باهم لاو میترکونن آتیش میگیرم میگم ااااااههه…ببین من اونموقع که به سن این پسره بودم سرمو مینداختم پایین و از خونه میرفتم مدرسه بعد دوباره از مدرسه میومدم خونه…
  من از ۱۰ سالگی به بلوغ جنسی رسیدم و خیلی داغونم توروخدا به اون خدایی که اعتقاد دارید بدادم برسی…دارم تباه میشم…دارم میمیرم…

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   دوست عزیز مشکل بیکاری مشکلی همه گیره و مخصوص شما نیست و همه این افراد به دوست دختر و دوست پسر پناه نمیارن … بلکه سعی میکنن راه خودشون رو با یادگیری حرفه و شروع کاری ادامه بدن تا زودتر به هدفشون برسن … و گرنه پیدا کردن دوست جنس مخالف بسیار ساده است …مهم اینه که شما بتونید به هدفتون برسید پس بهتره در این مورد به جای موندن در گذشته ازش تجربه بگیرید و شروع کنید …مثلا” ثبت نام در یکی از رشته های فنی و حرفه ای

  • تنها
   تنها میگه:

   سلام دوست من منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم ۲۵سالمه ولی بیشتر به ازدواج فک میکنم تا به دوستی ولی نمی دونم چرا جور نمیشه دو بارم خواستگاری رفتم ولی جور نشد اصلا حالم خوش نیس بدجوری تو عذابم بعضی وقتا فک میکنم چرا منم مثل بقیه نزدم تو خط رفیق بازی .خدایا خودت کمک کن

 8. ناشناس
  ناشناس میگه:

  همسر من میل جنسی زیادی داره و جدیدا ازم درخواست های داره مثلا رابطه های گروهی و ضربدری من باید چکار کنم؟قبول هم نمیکنه بریم دکتر

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   این رفتارها ربطی به گرم مزاجی نداره .. مربوط اختلالات جنسی در ایشون و باید تحت درمان قرار بگیره
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

 9. س
  س میگه:

  اگه میل جنسی خانمها بیشترباشه عشق زناشویی بیشترمیشه

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   دوست عزیز در زنان هر چه تعداد دفعات رابطه افزایش پیدا کنه تمایل به رابطه بیشتر خواهد بود و این برعکس مردانه که نیاز به استراحت و بازسازی دارن .. پس اگر هر زنی گرم مزاج باشه و با مردی سرد ازدواج کنه به علت این عدم تناسب ممکنه در زندگی دچار مشکلاتی بشه

 10. ناشناس
  ناشناس میگه:

  من و همسرم برا این وضوع برقراری رابطه با هم مشکل داریم به نظر شما با مشاوره حل میشه؟

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   age az moshavere khobi komak begiri hatman hal mishe

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   shayad hal beshe shayadam niyaz be darman ba daro dashte bashe

 11. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  من احساس میکنم که همسرم مشکل جنسی داره ولی هرچی بهش اصرار میکنم به دکتر مراجعه نمیکنه نمیدونم چطور راضیش کنم؟

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   باهاش صحبت کن راضیش کن دیگه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   یعنی خودش مشکلی نداره با این موضوع

 12. ناشناس
  ناشناس میگه:

  اتفاقأ خیلی خوبه که برا اینجور موردا هم مشاوره وجود داره

 13. ناشناس
  ناشناس میگه:

  چه جالب؟

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   albate bastegi be moshkel ham dare?

 14. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آیا مشاوره به مشکلات جنسی بین زوجین کمک میکنه؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   آره من هم مشکل داشتم حل شد خیلی خوبه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   ۱۰۰%

 15. Anonymous
  Anonymous میگه:

  مرسی از سایت خوبتون و پاسخگویی آنلاینتون

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   یکی از ویژگی های این مرکز همینه خدایی

 16. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  میل جنسی همسرم زیاده من نمیدونم چکار کنم؟

  • دکتر شانه چی
   دکتر شانه چی میگه:

   به مرکز مشاوره ما تماس بگیرید

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   حتمأ از مشاوره کمک بگیرید

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    موافقم

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   khob khobe ke zendegiton garmo khobe

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    آره ولی دیگه تا چه حد

    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     bahone giri nakon boro khodaro shokr kon azizam

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      بله اونکه بله

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   شاید طبیعی باشه شما فکر میکنید زیاده

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    واسه همین بهتره به مشاوره برین

    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     مشاوره همینجا خوبه؟

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      والا من نرفتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      مرس از راهنماییت

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   شما هم میل جنسی رو زیاد کن عزیزم

 17. ناشناس
  ناشناس میگه:

  من به چشم خودم دیدم ازاین موردا

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   manam didam

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    😐

   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    حالا دیگه هی میخوان بگن ما هم دیدیم

    • ناشناس
     ناشناس میگه:

     دیدی تورو خدا

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      اوهوم همینو بگو

 18. ناشناس
  ناشناس میگه:

  اگه غیر عادی باشه که کار به جدایی میرسه

 19. Anonymous
  Anonymous میگه:

  میل جنسی که زندگی رو گرم میکنه و مستحکم

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   آره اگه عادی باشه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   اگه نباشه که زندگی از هم پاشیده میشه

 20. Anonymous
  Anonymous میگه:

  kheili khube ke 2nafar be ye andaze bekhan va tu rabetashun ham kehili tasir gozare

 21. Anonymous
  Anonymous میگه:

  mashala inja hame che mokhtasar mofid nazar midan! mitarsam type konan engar

 22. ناشناس
  ناشناس میگه:

  فرقی نمیکنه

 23. ناشناس
  ناشناس میگه:

  به نظر شما میل جنیس خانم بیشتر باشه بهتره یا آقا

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   بستگی داره

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   هر دو شبیه هم باشن بهتره

  • سارا
   سارا میگه:

   مهم نیس ک زیاد باشه یا نه مهم اینه ک دوطرف سطح توقعشون یکی باشه وهمدیگرو راضی نگه دارن

 24. ناشناس
  ناشناس میگه:

  بله اگر دوطرف مشاوره برن خیلی میتونه کمک کنه

 25. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آیا تفاوت در همسران برای برقراری رابطه جنسی با مشاوره حل میشه؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   mitune komak kone

 26. ناشناس
  ناشناس میگه:

  زمان ازدواجه مارو کشت. پس کی میرسه؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   holi? :))

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   بلأ خره میرسه دیرو زود داره سوخت و سوز نداره

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   صبر کن خودش میرسه

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    اندکی صبر سحر نزدیک است:D

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   مگه چند سالته اینقدر عجله داری؟

 27. ناشناس
  ناشناس میگه:

  اگه ازدواج ممکن نبود چی؟؟؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   باید راه های دیگر را امتحان کند

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   ورزش و تفریح بهترین راه هست تا زمان ازدواج فرا برسد

 28. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آره به نظر منم ازدواج بهترین راهه

 29. Anonymous
  Anonymous میگه:

  من میل جنسی بالایی دارم چیکار کنم؟ میترسم در ضمن ۲۳ سالمه

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   ازدواج کن خدایی وگرنه آیندت نابود میشه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   فقط ازدواج

 30. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آره چرا نمیشه

 31. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آیادر جلسه خواستگاری هم میشه درباره میل جنسی صحبت کرد؟؟؟

 32. ناشناس
  ناشناس میگه:

  باید حتمأ قبل از ازدواج درباره این موضوع صحبت کنید

 33. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آره منم موافقم

 34. خاتون بانو
  خاتون بانو میگه:

  به نظرم قبل از ازدواج باید در این باره صحبت کرد

  • نادره
   نادره میگه:

   آره اما با این وضع تفکرات عمراً نمیشه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   آره این موضوع خیلی مهمیه حتما باید صحبت کرد

 35. هانیه
  هانیه میگه:

  سلام
  من آدم سرد مزاجی هستم در صورتی که همسرم میل جنسی زیادی داره چیکار کنم که تعادل برقرا بشه؟

  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام
   میل جنسی باعث ایجار گرمی در خانواده و حفظ کانون آن است اما باید کنترل شده باشد بیشتر مشکلات ما این است که با همسرمان صحبت نمی کنیم و مشکلات خود را نمی گوییم با ایشون صحبت کنید قطعاً جواب خواهید گرفت

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   be nazare man bayad ghable ezdevaj sohbat miakrdin baham

   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    مشکل ما اینه که این چیزا رو قبل ازدواج جدی نمیگیریم

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   nemishe ke adam rush nemishe!

   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    رو نمیخواد اینا همش حقیقته

    • ناشناس
     ناشناس میگه:

     خب اخه قبل ازدواج دوران نامزدی دگه به برخی از مشکلاات فک نمیکنه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   behtaraz ine ke badan be moshkel bar bokhoran

   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    آره این موضوع بعضی وقتا خیلی مشکل سازه

دیدگاه های جدیدتر »
ارسال نظر