اشتهای خود را با ورزش کم کنیم

رابطه کنترل سلامت و ترازویی جدید!

 

یکی از وسیله هایی که در هر خانه ای میتوان آن را پیدا کرد ترازو است. این وسیله به افراد خانه اجازه می دهد تا وزن خود را کنترل کرده و برای سلامت بدن خود تصیمیم گیری کنند. وجود یک ترازو میتواند کمک به سلامت خانواده کند.

 ترازو داشتن در خانه شاید بتواند به سلامت بدن کمک کند اما اگر محاسبات و رژیم های غذایی درست نباشد دیگر ترازو کمک نکرده و شما بدنتان را خراب کرده اید.پس داشتن یک ترازو باید در کنار انجام محاسبات و داشتن برنامه ساده غذایی است.

“لاتین” نام ترازویی است که به تازگی طراحی شده است و طرح آن نشان میدهد که میتوان آن را هوشمندترین ترازوی حال حاضر دانست.یکی از ویژگی های این ترازو این است میتواند که سلامت بدن شما را به بهترین نحوه کنترل کند.

“فانی منگ” طراح این ترازوی جالب است که در مورد آن می گوید این ترازو می تواند تمام اطلاعات بدن شما را به شما گفته و اعدادی مانند BMI را به شما می دهد. این ترازو همچنین میزان پروتین و چربی های بدن را به شما می دهد.

تمام داده ها و واطلاعات این وسیله بر روی این نرم افزار و روی گوشی به شما نمایش داده می شود. اگر شما برخی از اطلاعات مانند علایق خوراکی و اندازه های بدن مانند دور شکم را به دستگاه بدهید خیلی سریع رژیم غذایی مناسب برای شما ارائه می شود.

در رابطه با این موضوع می توانید در سایت ازدواج مقاله های بیشتر را مطالعه کنید

 

منبع:ساینس دیلی

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *