سابقه طلاق در بین خانواده

هنگامی که فردی قصد ازدواج دارد می بایست تمامی تحقیقات را به عمل آورده و جوانب آن را بسنجد. اما گاهی به مواردی در تحقیقات خود بر می خوریم که مارا دچار شک می کند. وجود سابقه طلاق در خانواده طرف اصلاً دلیلی بر عدم موفقیت ازدواج خود فرد نمی باشد. بنابراین این موضوع اصلاً نباید به فرد مورد نظرمان نسبت داده و وی را با این موضوع قضاوت کنیم.

سایت مشاوره قبل ازدواج به شما در رابطه با این موضوع کمک خواهد کرد

 

منبع:مرکزمشاوره.com

2 پاسخ
 1. alireza
  alireza گفته:

  سلام من میخواهم با دختری ازدواج کنم که پدرش طلاق گرفته نمیدونم این قضیه روی اون تاثیر داشته یا نه؟ و در آینده دچار مشکل می شویم یا نه؟ چیکار کنم که خیالم راحت بشه؟

  پاسخ
  • مشاور
   مشاور گفته:

   با سلام جریان طلاق و شاید مشاجره های خانوادگی در روحیه افراد موثر است ولی طلاق دست ایشون نبوده که خب به هر حال قطعا شرایطی وجود داشته و ایشون هم مقصر نیستند .بهتره بیشتر برای مراحل اشنایی وقت بگذارید .تا حداقل از ایشون مطمئن باشید .از خواسته ها انتظارات و شرایط و حتی رای اشنایی با خصوصیات شخصیت و حال روحی ایشون به روانشناس هم می توانید مراجعه داشته باشید .در نهایت امیدوارم خوشبخت باشید .و با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام کنید تا دچار اشتباه نشوید .به هر حال بحث یک عمر زندگیست فقط شما باید نسبت به طلاق پذیرش داشته باشید و بعدا در زندگی یاداور نشوید چون ایشون هم قطعا اذیت می شوند .امیدوارم موفق باشید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *