مشاوره ازدواج اسلامشهر

مشاوره ازدواج اسلامشهر

انتخاب همسر و تشکیل خانواده و شروع یک زندگی نو، همه و همه نیازمند مقدماتی است که تا این مقدمات فراهم نباشد نمی توان تصمیم به ازدواج گرفت. اشاره به این نکته ضروری است که این مقدمات علاوه بر مسائل اقتصادی از قبیل خانه، ماشین و شغل شامل مسائل روحی و همچنین اخلاقی می باشد. اگر یک فرد به آن درجه از بلوغ فکری نرسیده باشد و از نظر اخلاقی خود را آماده ازدواج و قبول مسئولیت نبیند ، اگر از نظر مسائل اقتصادی نیز آماده باشد، قطعا زندگی خوبی نداشته و با شکست مواجه خواهد شد!

اما بلوغ فکری و آمادگی زهنی برای ازدواج چیست و اینکه آیا ما که اکنون قصد ازدواج داریم به این نوع از بلوغ رسیده ایم یا خیر؟ همه این سوالات به همراه سوالات دیگر شما توسط کارشناسان با تجربه و مشاوران ازدواج ما پاسخ داده خواهند شد. کافیست با مشاوران ازدواج ما در نقاط مختلف ایران تماس حاصل فرمایید.

به منظور سهولت در امر تماس و صرفه جویی وقت و هزینه مشاوره ازدواج اقدام به ایجاد نمایندگی کرده است. مشاوره ازدواج اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مشاوره ازدواج اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مشاوره ازدواج میدان نماز ، مشاوره ازدواج محمدیه ، مشاوره ازدواج نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است.

در رابطه با این موضوع می توانید در سایت ازدواج مقاله های بیشتر را مطالعه کنید

منبع:مشاورانه

120 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. ستاره
  ستاره میگه:

  سلام.من ۲ ساله که عقد کردم.قبلش هم با همسرم دوست بودم.الان چند ماهه همسرم رفتارش خیلی عوض شده.یه آقایی هست که از ایشون خیلی سنش بیشتره و دوستشه.همسرم رابطش با ایشون خیلی صمیمی شده و شبها خیلی دیر میاد وهمش حرف این آقا رو میزنه همیشه.نسبت به من خیلی سرد و تقربیا همه طول روز با این آقاست.زندگیم داره نابود میشه خواهش میکنم کمکم کنید.هر کاری میکنم همسرم رابطش رو با این آقا قطع نمیکنه و حتی از پدرشم بیشتر دوست داره

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 2. هلیا
  هلیا میگه:

  سلام من ۲۱سالمه وسه سال ونیمه که ازدواج کردم با شوهرم همدیگرو میخواستیم وبا مشکلاتی که سره راهمون بود به هم رسیدیم عاشق هم بودیم از بعد اینکه با هم عقد کردیم اون خیلی خوب بود مثل همیشه ولی من باخیلی از کارام رابطمونو کم کم خراب کردم البته شوهرمم بی تقصیر نبود ۳ روز بعد عقدمون رابطه رو با من شروع کرد زنش بودم “اما هنوز زندگی مشترکمون شروع نشده بود بعد یه سال عروسیمونو گرفتن وزندگی مشترکمون شروع شد خیلی خوب و عالی بود” برادر شوهرم که از شوهرم بزرگتر بود تازه نامزد کرده بود خانواده ی همسرم خیلی جاری مو گنده کرده بودن در صورتی که من از همه لحاظ از اون بهترم همین باعث مشکل بین منو شوهرم شد من همه کار برای زندگیمون کردم همه ی توقع هایی رو که داشتم بخاطر شوهرم کوتاه اومدم ۲سال بی کار بود یک بار به روش نیاوردم “باباش قول داده بود کارشو جور میکنه ولی نکرد “همسرم خودش باهر سختی که بود کار پیدا کرد ولی این فرقی که بین منو جاری میذاشتن باعث اختلاف بین ما شد” الان گریه میکنم براش مهم نیست ناراحت باشم مهم نیست درد داشته باشم براش مهم نیست “کلا عوض شده کاملا احترام از بینمون رفته کاملا بی توجه شده ولی میدونم هنوزم عاشقمه منم همینطور ” اصلادوست نداره باهام حرف بزنه خیلی دارم ازار میبینم خیلی کارم شده گریه ولی وقتی میبینه دارم گریه میکنم میگه پتو رو بکش رو سرت صداتو نشنوم اصلا همراهیم نمیکنه ارومم نمیکنه ” ما اصلاایجوری نبودیم “اصلا حرفام براش مهم نیست زندگیم جهنم شده تورو خدا بگید چیکار کنک دارم دیوونه میشم

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   در مرحله اول باید مشاوره کنید …خودتون به تنهایی و حضوری تا بتونید براین اساس راهکاری رو بکار بگیرید … و در مرحله بعد باید با ایشون در زمانی مناسب صحبت کنید باید بدونید چه رفتارها و انتظاراتی شمارو به این مرحله سردی کشونده … ؟ و این مسایل با صحبت کردن حل و فصل میشه
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

 3. ناشناس
  ناشناس میگه:

  باسلام.من دوساله که ازدواج کردم وفهمیدم که شوهرم بهم خیانت کرده سه بار اینکارو کرده و فقط تلفنی بوده.هربار هم که متوجه شدم با گریه و خواهش نزاشته ازش جدا شدم و بهم قول داده تکرار نشه. ولی من دیگه خیلی شکاک شدم.از طرفی هم خیلی دوسش دارم نمیتونم جذا شم ازش.اگه میشه کمکم کنید که آیا میشه با این آدم زندگی کرد

  • ►Responder◄
   ►Responder◄ میگه:

   در این مورد باید صحبت کنید و ایشون باید بدونه شما چقدر از این کارش ناراحت هستید و اگر تکرار بشه ممکنه شمارو از دست بده
   ولی وقتی شما اونقدر خودتون رو وابسته نشون میدید ایشون جدا شدن شما رو نوعی شوخی میبینه
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

 4. اصغر ابری
  اصغر ابری میگه:

  سلام خسته نباشید چند وقته مادرم دچار افسردگی شدید هستش چند تا مرکز مشاوره بردم ولی اثر نکرده دنبال یه مشاوره خیلی خوب میگردم اگه تو اسلامشهر باشه که خیلی عالی ولی اگه نبود همون حوالی باشه ممنونتون میشم

  • پاسخگو
   پاسخگو میگه:

   در این مورد با اداره بهزیستی شهرستان خودتون تماس بگیرید و لیست مراکز مشاوره ای رو دریافت کنید
   دانشگاه علوم بهداشتی مرکز استان هم میتونه به شما در این مورد کمک کنه
   در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

 5. محمود ٢٤ ساله
  محمود ٢٤ ساله میگه:

  سلام من یه جوان ٢۴ ساله هستم که ٩ ماه هستش که نامزد کردم و الان داریم از هم جدا میشیم با این که همسر من از من یک سال بزرگتر هستش ولی مشکلاتی از جانب من هستش که یکم تند برخورد میکنم در تمام مسائل چون یکم بدهکارم و بدهکارام هر روز منو تهد فشار میگذارند
  حال من از شما کمک میخوام تا بتونم اخلاق و رفتارم را درست کنم
  ایا ممکنه ……!؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   دوست عزیز مردان در مشکلات مالی و اقتصادی شدیدا” حساس و پرخاشگر میشن … و در مورد شما هم تا این مشکل حل نشه واقعا” نمیتونید روی اخلاق خودتون کار کنید … کما اینکه چون خودتون اقرار کردید که ریشه این پرخاش در کجاست پس باید تلاش کنید تا از بدهی رهایی پیدا کرده و به ارامش برسید …
   برای تقویت حلم و بردباری باید طبق برنامه‏ای جدی به تقویت اراده خود بکوشید و همواره سعی کنید برخود مسلط باشید، در این رابطه راه های مختلفی وجود دارد ولی مهم آن است که در کسب آن کاملا جدی باشید و آنچه پیشنهاد می‏شود را بدون کمترین کاستی به اجرا گذارید:

   ۱- کاملا به خود مطمئن باشید که می‏توانید روحیه خود را تغییر دهید ولی برای نتیجه گیری عجول نباشید، بلکه با خود فکر کنید باید حداقل یکسال بر روی رفتارهای خود کار کنید و اگر چنین نمودید حتما پس از آن دگرگونی رفتاری خواهید شد.

   ۲- از حساسیت بیش از حد در هر زمینه بپرهیزید.

   ۳- همواره در هر مساله‏ ای ابتدا از دیگران انتظار بدترین برخورد را داشته باشید و خود را برای تحمل آن آماده کنید. این مساله باعث می‏شود برخوردهای بهتر از مورد انتظار در شما ایجاد خوشنودی نماید. در حالی که اگر همیشه انتظار برخورد خوب داشته باشید چه بسا نتیجه عکس خواهید گرفت.

   ۴- با خود شرط کنید که هیچ گاه و در هیچ شرایطی برخورد تند نداشته باشید و اگر ناگهان از شما برخورد تندی سر زد خود را جریمه کنید؛ مثلا تصمیم بگیرید – یا در صورت امکان نذر کنید – که مثلا اگر بر سر کسی فریاد زدید فلان مبلغ صدقه بدهید، یا شب نماز شب بخوانید، و یا یک روز روزه بگیرید. کارآیی این روش، بسیار بالا است و بسیاری از علمای بزرگ بدینسان تمرین عملی و خودسازی نموده ‏اند.

   ۵- از تفریحات سالم و تقویت کننده اراده؛ مانند کوهنوردی، شنا، دو و پیاده‏روی و گردش در طبیعت و… نیز استفاده کنید.

   ۶- در تصمیم‏ گیری‏ها حتی ‏الامکان با افراد عاقل و پخته مشورت نمایید و از اقدامات عجولانه و مطالعه نشده بپرهیزید.

   ۷- بیشتر با افراد خوش خلق و غیر عصبی معاشرت کنید.

   ۸- از موقعیت‏های که زمینه تندخویی در آن فراوان است اجتناب کنید و در موقعیت‏هایی حضور یابید که رفتار پرخاشگرانه در آن جا دیده نمی‏شود و از موقعیت‏های که شما را به تندی نمودن دعوت می‏کند دور شوید.

   ۹- قبل از هر عملی در مورد پیامد آن تفکّر و اندیشه کنید و آنگاه اقدام نمائید و با تمرین این راهکار و بکارگیری آن در مورد تمام رفتارها، اندک اندک کنترل خویش را بر تمام رفتارها توسعه بخشید.

   ۱۰- به برخی رفتارها و حالاتی که از افراد سر زد. و شما را به عصبانیت دعوت می‏کند توجه نکنید مثلاً اگر کسی با حرف ناروا شما را بر می‏آشوبد از شنیدن و گوش سپردن به سخنان وی اجتناب کنید و حتی گوش ندهید یا محیط را ترک کنید و دیگر به گفته‏ های او دقت و توجه نکرده و آنها را در ذهن خود مرور نکنید نسبت به دیگر اعمال فیزیکی و رفتارهای پرخاشگرانه و تحریک کننده نیز همین طور واکنش نشان دهید و راه بی‏ توجهی و تغافل را پیش گیرید.

   ۱۱- سطح شناخت خود را با مطالعه و تفکر از زشتی، ناپسند بودن، غیرقابل جبران بودن اعمال پرخاشگرانه بالا ببرید. مثلاً روایات، آیات و داستان‏هایی را که در مورد این نوع رفتارها و آثار آن‏ها نوشته شده مطالعه کنید و بعد در مورد آنها فکر کنید. حتی در برخی موارد به آثار رفتار تندی که خود مرتکب آن شده ‏اید توجه و آن عمل و زشتی آن را در ذهن خود مرور و بزرگ معرفی کنید بگونه ‏ای که به یک حالت خود هشداری از درون دست یابید و آثار فردی و اجتماعی و پیامدهای حیثیتی آن عمل زشت را لحظه به لحظه در ذهن خود مرور و قبح آن را برای خود بزرگ جلوه دهید تا از درون از آن عمل متنفّر شوید.

   ۱۲- به هنگام بروز عصبانیت و تندخوئی سریع، حالات خود را تغییر دهید مثلاً اگر ایستاده ‏اید بنشینید و اگر نشسته ‏اید دراز بکشید و صورت خود را با آب سرد بشوید و یک لیوان آب خنک بیآشامید و خود را از موقعیت دور سازید.

   ۱۳- از خواندن قرآن به مقدار زیاد و در نوبت‏ها متعدد در طول ۲۴ ساعت هرگز غفلت نورزید که قرآن تأثیر عظیم در رسیدن به حالت سکینه و آرامش درونی دارد. همین طور عبادت‏های خود مانند نماز اول وقت را با حضور قلب کامل بجا آورید که تأثیر بزرگی در رسیدن به اطمینان خاطر دارد و آدمی را از درون به سکوی آرامش می‏سپارد.

   ۱۴- بعد از استحمام و به هنگام خروج از حمام دو پای خود را تا قوزک با آب سرد بشویید.

   ۱۵- دیگر رفتارهای عادی و روزمره خود را نیز با تسلط کامل بر رفتار و بدون شتابزدگی انجام دهید و آنها را آرام آرام تعقیب کنید تا نرم‏خویی و پرحوصلگی بر تمام رفتارهای شما حاکمیت پیدا کند.

   ۱۶- شرح موارد فوق را در جدولی بنویسید و موارد انجام و یا تخلف از آن را یادداشت کنید و همواره سعی کنید موارد تخلف را کاهش داده و بیشتر از پیش خود را به انجام آنها مقید سازید و حتی قبل از بروز آن موقعیت‏ها و به صورت مستمر راهکارهای فوق را سرلوحه اعمال خود قرار دهید و از آن به بعد باید میزان موارد پرخاشگری شما کاهش یابد و آنها را نیز یادداشت کنید و کم کم از میزان آن‏ها در طول روز، هفته و… بکاهید و خود تنبیهی را بکار بگیرید.

 6. زینب
  زینب میگه:

  سلام من نیاز فوری به مشاوره قبل از ازدواج دارم کجای میدون نماز هست ؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

 7. مهدی
  مهدی میگه:

  من دچار بیماریه هراس اجتماعی فوبیا هستم من رو به یک مرکز مشاوره خوب در اسلامشهر راهنمایی کنید ممنون میشم.
  هزینه های این مشاوره به چه صورت هست منتظرم.

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   شما میتونید با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید و از هزینه ها مطلع بشید

   • ناشناس
    ناشناس میگه:

    fekr nemikonam hazineha ziyad bashe

 8. ناشناس
  ناشناس میگه:

  بله مطمئن باش بعدأ خودش به تنهایی نمیتونه تصمیم بگیره

 9. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آیا ازدواج با پسری که شدیدأ به خونوادش وابسته است میتونه بعدأ مشکل ساز باشه؟

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   ۱۰۰darsad farda to har chizi bayad az ona ejaze begiye ke in vaziyatam mitone moshkel be vojod biyare

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   بستگی داره شایدم مشکلی به وجود نیاد

 10. ناشناس
  ناشناس میگه:

  حالا ما که قصدشو داریم موقعیتش پیش نمیاد

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   mogheiyatesham pish miyad bayad sabr konid

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   پیش میاد عجله نکن

 11. ناشناس
  ناشناس میگه:

  من که هر چی میرم خواستگاری دختر مورد علاقمو پیدا نمیکنم دیگه خسته شدم

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   چرا؟ نباید خسته بشی تا بلأخره پیداش کنی

 12. ناشناس
  ناشناس میگه:

  که اونم همش بدبختیه

 13. Anonymous
  Anonymous میگه:

  من قصد ازدواج دارم و چجوری بفهمم برای این امر بالغ شدم؟

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   میتونی برای مشاوره و یا تست ازدواج تا بفهمی

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    چجوری اونوقت؟

    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     زنگ بزن مشاوره وقت بگیر

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   همین که قصدشم داری خوبه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   خوشبحالت ولی من تمایلی به ازدواج ندارم

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    خب شما ازدواج نکن

    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     واقعاً اگه قصد نداری ازدواج نکن چون نمیتونی ادامه بدی

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      اونوقت سرانجامش میشه طلاق

     • ناشناس
      ناشناس میگه:

      حالا نداره شاید بعدأ قصدشو پیدا کرد

     • ناشناس
      ناشناس میگه:

      بلأ خره قصدش خود به خود پیدا میشه

 14. ناشناس
  ناشناس میگه:

  خوب شد گفتی مهمه

 15. ناشناس
  ناشناس میگه:

  آره صداقت خیلی مهمه

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   مهمترین چیزه!

 16. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام خواستگاری دارم که خیلی میگه منو دوست داره ولی قبلأ شکست عشقی داشته من میترسم که دروغ بگه

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   وقتی این موضوع رو میدونی یعنی صادقه!

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   نترس آدم تو زندگیش از این شکست ها زیاد میخوره

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    زندگیو مشکلاتش بخند بابا

    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     دیگه چقد بخندم؟

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      با منطق رفتار کن

 17. Anonymous
  Anonymous میگه:

  من نمیتونم تماس بگیرم

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   منم 🙁

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    خطا شلوغه تلاش کنید میشه

    • Anonymous
     Anonymous میگه:

     آره گرفت

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   چرا نمیتونی مگه چه مشکلی هست؟

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    مشکلات زیاد نمیدونی که

 18. ناشناس
  ناشناس میگه:

  چون تصمیمات مهم بر عهده مرد میباشد پس بهتره بزرگتر باشه

 19. ناشناس
  ناشناس میگه:

  به نظر منم بهتره مرد بزرگتر باشه

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   مرد بزرگتر باشه بهتره

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    آره دقیقاً

 20. ناشناس
  ناشناس میگه:

  قانون که نه ولی مردم میگن اینطوری باشه بهتره

 21. ناشناس
  ناشناس میگه:

  نمیدونستی؟؟؟؟؟

 22. ناشناس
  ناشناس میگه:

  از قدیم تا حالا این قانون بوده

  • Anonymous
   Anonymous میگه:

   vaghan?

 23. ناشناس
  ناشناس میگه:

  اینکه مرد از زن بزرگتر باشه بهتره

 24. ناشناس
  ناشناس میگه:

  na baba chera bayad bozorgtar bashe man hamsen mipasandam vali

 25. ناشناس
  ناشناس میگه:

  سلام
  آیا برا ازدواج حتمأ باید مرد از زن بزرگتر باشه

 26. ناشناس
  ناشناس میگه:

  مرسی از سایت خوبتون

 27. ناشناس
  ناشناس میگه:

  khoshbakhty rozi shoro shod ke man va hamsaram ezdevaj kardim khoda kone shoma ham khoshbakht shid

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   خدا کنه

 28. ناشناس
  ناشناس میگه:

  ممنون از سایت خوبتون

 29. خانوم
  خانوم میگه:

  برای تعیین وقت چیکار کنم؟

  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام
   به قسمت تماس با ما در صفحه اصلی بروید

 30. کریم
  کریم میگه:

  آخ آخ فراهم کردن این مقدمات آدم رو پیر می کنه

  • حسام
   حسام میگه:

   آره داداشم واقعاً همینه اصلاً با این وضع گرونی هم که دیگه سختر شده

  • مونا
   مونا میگه:

   پس جحاز ما دخترا سخت نیست؟!

   • کریم
    کریم میگه:

    چرا من کلاً میگم خیلی سخت شده

   • pesare tanha
    pesare tanha میگه:

    mona jan be nazare man baraye pesara badtare chon shoma pedareton vazife dare komaketon kone ama pesar bayad khodesh hame chio faraham kone

    • دکتر مهرآرا بهرامی
     دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

     سلام
     دختر و پسر نداره با توجه به زندگی امروزی واقعاً ازدواج سخت شده است اما باید برنامه ریزی داشت

     • ناشناس
      ناشناس میگه:

      چطور باید برا ازدواج برنامه ریزی کرد؟

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      vase chish?

     • ناشناس
      ناشناس میگه:

      اگه سخت نگیرید ازدواج خیلیم آسونه

    • ناشناس
     ناشناس میگه:

     چه فرقی میکنه پدر و پسر نداره مهم اینه که همه چی گرونه

     • Anonymous
      Anonymous میگه:

      are hame chi gerone

 31. ali
  ali میگه:

  dar rastaye matlabetun bayad begam adam har sharaete khubi dashte bashe be bulughe fekri ke nareside bashe vase ezdevaj be dard nemikhore

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   manam nazaram be nazaret nazdike

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   این بلوغ فکری خیلی برا زندگی و تشکیل خانواده مهمه

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    daghighan

   • Anonymous
    Anonymous میگه:

    بلوغ فکری و جسمی اصلاً عقلش باید برسه واسه زنداری

 32. آزاده
  آزاده میگه:

  واقعا ممنونم از مطالب خوب سایتتون
  من که همیشه مقاله های خوبتون رو میخونم

  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام مرسی از لطف و توجهتون

 33. neda
  neda میگه:

  salam
  man 1sale ba pesari doost hastam va ghasdemun ham az aval ezdevaj bude
  ama alan fahmidam ke be man khianat karde behesh goftam goft tekrar nemishe azam khast bebakhshamesh
  vali man dg behesh etemad nadaram nemidunam chikar konam az tarafiam kheili dusesh daram behem goft behesh forsat bedam

  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام این مسئله رو با ایشون مطرح کنید
   اگر ایشون ازتون کمک خواستن و شما هم به ایشون علاقه مندید کمکشون کنید
   اما اگر باز هم چنین موردی رو دیدید میتونید تصمیمات جدی تری دربازه رابطتون بگیرید.

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   kasi ke yekbar khianat mikone bazam khianat mikone

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   tobe gorg marge

 34. hadi
  hadi میگه:

  pesariam 26 sale
  taze namzad kardam ama alan be shedat pashimunam chon taze fahmidam in khanum ke namzadame ghablan ba kheilia rabete dashte
  ezdevaje man sonato bude va be kahste pedaro madaram
  hala nemidunam in mozu ro chejuri bayad matrah konam ba khanevadam

  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام خیلی راحت این موضوع رو با خانوادتون مطرح کنید ازدواج مسئله مهمی هست و باید انتخابی درست داشته باشید
   دلایل خودتون رو براشون شرح بدید قطعا کمکتون میکنن.

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   bahash beham bezan!

  • ناشناس
   ناشناس میگه:

   ru dar vasi dari? unam tu ezdevaj? jalebe

 35. حمید
  حمید میگه:

  من از مشاورین شما کمک گرفتم و الان از زندگیم راضیم به لطف خدا
  کار بزرگی انجام میدید برای مردم

  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی میگه:

   سلام مرسی از لطف شما

دیدگاه های جدیدتر »
ارسال نظر