مشاوره ازدواج ساری

مشاوره ازدواج ساری

هستند کسانی که یکبار ازدواج کرده و در آن شکست خورده اند جدا شده اند. و بعد از جدایی زانوی غم بغل گرفته و از همه دنیا میبرند. اطرافیان ممکن است به آنها مورد های مناسبی برای ازدواج مجدد معرفی کنند اما آنها میگویند که ترجیح میدهند تنها باشند و طاقت یک شکست دیگر را ندارند. چه بسا این تفکر آنها به طور کل غلط است و شکست در ازدواج اول سبب شکست های بعدی نخواهد شد. فقط کافی است به یک مشاوره ازدواج رجوع کرده و بعد از مشورت با روانشناس، با دیدی باز به موضوع نگاه کنند ، همه جوانب را در نظر گرفته و انتخابی درست داشته باشند تا این بار یک ازدواج موفق و شاد در کنار همسرشان داشته باشند.

مشاوران ما در مراکز متعدد مشاوره ازدواج بر آن هستند تا بتوانند با کمک به شما هوطنان عزیز و راهنمایی و حل مشکلات شما گامی در پیشرفت جامعه عزیزمان بردارند.

به همین دلیل مشاوره ازدواج ساری برای کمک به مردم عزیز ساری با راه اندازی شعب خود در مشاوره ازدواج سلمان فارسی ، مشاوره ازدواج رازی، مشاوره ازدواج طبرسی، مشاوره ازدواج فرهنگ ، مشاوره ازدواج انقلاب و دیگر نمایندگی ها آماده ارائه خدمات مردم عزیز هستند. مشاورین ما در مشاوره زادواج ساری با تجربیاتی که دارند قطعاً راهگشای مشکلات شما خواهند بود.

برای خواندن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به سایت ازدواج مراجعه کنید

منبع:مشاوره-آنلاین.com

94 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. habib
  habib گفته:

  سلام یکی به من بگه آخه این همه آدم چه جوری با هم ازدواج میکنند بدون هیچ ترسی به هم اعتماد می کنن و اصلا چه جوری یه آدم به این نتیجه می رسه که باید ازدواج بکنه؟

  پاسخ
  • مشاور
   مشاور گفته:

   با سلام
   خب طبیعتا همه ازدواج ها موفق نیست ولی وقتی خود افراد احساس کنند به لحاظ روحی و روانی و شرایط حانبی امادگی برای پذیرفتن زندگی رو دارند ازدوا ج می کنند .و خب وقتی همه جوانب و ملاک ها و انتظارات را در نظر می گیرد قطعا ازدواج موفقی دارد ضمن اینکه همه شرایط همان طور که می خواهیم پیش نمی رود و باید در زندگی گذشت هم وجود داشته باشد و هر دو نفر سطحی از انعطاف را هم داشته باشند و اصلا فکر نکنید که زندگی بدون استرس است انتخاب هم همین طور ولی وسواس و ترس زیاد مخرب است و مشکل ساز به هر حال افراد وقتی می توانند با هم کنار بیایند شرایط هم را درک کنند خب تصمیم به ازدواج می گیرند و مساله سختی نیست .اعتماد هم بستگی به خود افراد دارد وقتی فردی سلامت اخلاقی دارد راحت تر اعتماد می کن ولی وقتی فردی خودش روابط زیادی را تجربه کرده باشد بی اعتمادمی شود و مدام شک دارد البته مسائل زیادی شرایط فرد برای ازدواج را سخت می کند یکی از انها حساسیت های افراطی است غیر واقع بینانه به زندگی نگاه کردن و داشتن دید ارمانگرایی است .و خیلی مسائل دیگر که شاید بهتر باشد با روانشناس حضوری صحبت شود

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *