مشاوره ازدواج فرانسه

مشاوره ازدواج فرانسه

همانطور که می دانید نوع رفتار و آداب گفتار و منش یک فرد خارجی یا حتی یک ایرانی که در خارج از ایران بزرگ شده است بسیار متفاوت با خود ایرانیان است. در خیلی از موارد ایرانیانی که برای ادامه تحصیل و زندگی به خارج از کشور مهاجرت می کنند، همانجا اقدام به ازدواج و تشکیل خانواده می کنند و خوب با توجه به تفاوتهای فرهنگی که وجود دارد انتخاب ها بسیار دشوار و سخت خواهد بود. با توجه به مطالعات انجام شده بسیاری از این ازدواج ها که بدون آشنایی قبلی و با تعصبات ایرانی انجام گرفته است منجر به جدایی می شود که در این جدایی نه می توان شریک ایرانی را مقصر دانست و نه شریک خارجی را! زیرا این تفاوت فرهنگ ها و عدم آشنایی دو طرفه نسبت به آن باعث این مشکلات شده است.

پس چرا زمانیکه می توانیم در طی چند جلسه گفتمان و تبادل نظر به شناخت کافی برسیم و زندگی خوبی داشته باشیم آن را از خود دریغ می کنیم!

به همین منظور مشاوره ازدواج فرانسه در خدمت ایرانیان مقیم فرانسه می باشد.مشاورین ما با کادری قوی و با دانش، مشاوره ازدواج فرانسه را راه انداری کرده اند و این مرکز دارای شعب متعدد مشاوره ازدواج پاریس ، مشاوره ازدواج مارسی، مشاوره ازدواج تولوز،مشاوره ازدواج لیون،مشاوره ازدواج نانت و مشاوره ازدواج نیس می باشد.

برای دیدن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به مرکز مشاوره ازدواج رجوع کنید

منبع:کانون مشاوران ایران

55 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *