مشاوره ازدواج منطقه ۱۳ و ۱۴ تهران

در مناطق ۱۳ و ۱۴ تهران مراکز مشاوره ازدواج متعددی وجود دارد که خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره قبل ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره فردی ارائه می دهند. برخی از این مراکز عبارتند از:

مشاوره ازدواج منطقه ۱۴ تهران

برای دریافت مشاوره ازدواج در مناطق ۱۳ و ۱۴ تهران می توانید با مراکز مشاوره ذکر شده تماس بگیرید و نوبت دریافت کنید.

مرکز مشاوره

در ادامه به معرفی برخی از خدمات مشاوره ازدواج در این مناطق می پردازیم:

 • مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج یکی از مهم ترین خدمات مشاوره ازدواج است که به زوجین کمک می کند تا به شناخت عمیق تری از یکدیگر برسند و تصمیم درستی برای ازدواج بگیرند. در مشاوره قبل ازدواج، مشاور به زوجین کمک می کند تا مسائل مهمی مانند ارزش ها، عقاید، اهداف، انتظارات و توانایی های یکدیگر را بررسی کنند.

 • مشاوره خانواده

مشاوره خانواده به زوجین کمک می کند تا مشکلات و اختلافات خود را حل کنند و رابطه سالم و پایداری را با یکدیگر و فرزندان خود داشته باشند. در مشاوره خانواده، مشاور به زوجین کمک می کند تا راه های ارتباط موثر، حل اختلاف و مدیریت تعارض را بیاموزند.

 • مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان به والدین کمک می کند تا در تربیت فرزندان خود موفق باشند. در مشاوره کودک و نوجوان، مشاور به والدین کمک می کند تا مشکلات رفتاری، تحصیلی و عاطفی فرزندان خود را شناسایی و برطرف کنند.

 • مشاوره فردی

مشاوره فردی به افراد کمک می کند تا مشکلات و چالش های فردی خود را حل کنند و به رشد و تعالی شخصی دست یابند. در مشاوره فردی، مشاور به افراد کمک می کند تا شناخت عمیق تری از خود به دست آورند و مهارت های مقابله ای خود را بهبود بخشند.

انتخاب مرکز مشاوره مناسب برای دریافت مشاوره ازدواج از اهمیت زیادی برخوردار است. در هنگام انتخاب مرکز مشاوره باید به نکات زیر توجه کنید:

 • سابقه و تجربه مرکز مشاوره

از سابقه و تجربه مرکز مشاوره ازدواج منطقه ۱۴ تهران در زمینه مشاوره ازدواج اطمینان داشته یاشید.

 • مدرک و تخصص مشاور

از مدرک و تخصص مشاور در زمینه مشاوره ازدواج اطمینان حاصل کنید. تمامی مشاوران مرکز مشاوره ستاره ایرانیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری با بیش از ۱۵ سال سابقه می باشند.

 • روش های درمانی مورد استفاده مرکز مشاوره

از روش های درمانی مورد استفاده مرکز مشاوره اطمینان حاصل کنید.

 • هزینه مشاوره |مشاوره ازدواج منطقه ۱۴ تهران

هزینه مشاوره را قبل از شروع جلسات مشاوره بررسی کنید. معمولا بین ۲۴۰ هزار تومان تا ۴۵۰هزار تومان است.

مشاوره ازدواج می تواند نقش مهمی در موفقیت ازدواج ایفا کند. اگر قصد ازدواج دارید، حتماً از مشاوره ازدواج بهره مند شوید.

سن ازدواج

همانطور ه میدانید امروزه با توجه به مشکلات بی حد و اندازه و سخت تر شدن شرایط زندگی سن ازدواج در جوامع ما بسیار بالا رفته است و جوانان دیرتر زیر بار مسئولیت رفته و تشکیل زندگی میدهند. اما علت این پدیده چیست؟ چه چیز نسبت به قبل عوض شده است که جوانان دیرتر مایل به ازدواج میشوند؟

گفتنی است امروزه سطح انتظارات جوانان و خواسته های بیش از حد و افراطی آنها از زندگی بالا رفته است، این که دوست دارند قبل از شروع زندگی مشترک همه وسایل آسایش و رفاه را داشته باشند  و در کنار آن با یک درآمد خوب زندگی آرام و راحتی داشته باشند، البته جوانان را نمیتوان مقصر اصلی شناخت چرا که عوامل محیطی زیادی در این مسئله تاثیر گذار هستند و البته بعضا پدر و مادرها نیز در بوجود آمدن این تفکر نقش دارند. اما چگونه سطح این انتظارات را پایین بیاوریم؟

وضعیت نا بسامان اقتصادی و همچنین نوع و شیوه زندگی در کشور این نکته را در ذهن والدین تداعی می کند که خوشبختی با پول می آید! اما آیا واقعا خوشبختی در پول خلاصه می شود؟!

مسلماً اینگونه نبوده و نخواهد بود. درست است که حداقل ها باید فراهم باشد اما اینکه اخلاقیات و منش و روش زندگی دو نفر به هم بخورد نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است از این رو و برای اطمینان از بهترین انتخاب، ما مشاوره ازدواج منطقه ۱۳ و ۱۴ تهران را برای مشاوره ازدواج به شما معرفی میکنیم.  مشاوره ازدواج منطقه ۱۳ و ۱۴ تهران به منظور ایجاد فضایی مناسب با بهره گیری از مشاورانی خوب ،کاردان و باتجربه به صورت مداوم در مشاوره ازدواج سرخه حصار و مشاوره ازدواج قصر فیروزه و مشاوره ازدواج ابوذر و مشاوره ازدواج دولاب و مشاوره ازدواج محلاتی پذیرای ساکنین این منطقه خواهد بود.

 

12 پاسخ
  • مشاور
   مشاور گفته:

   دراین مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
   موفق باشید

   پاسخ
  • ►Responder◄
   ►Responder◄ گفته:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

   پاسخ
  • ►Responder◄
   ►Responder◄ گفته:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

   پاسخ
  • ►Responder◄
   ►Responder◄ گفته:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *