مشاوره ازدواج منطقه 21 تهران

مشاوره ازدواج منطقه ۲۱ تهران

آیا شما فردی هستید که در شرف ازدواج میباشید و به دنبال همسر مناسب هستید؟ یا هستند کسانی در اطراف شما که نیت به این کار دارند اما با مشکلاتی مواجه شدند؟

در این که مشکلات قبل و بعد از ازدواج بسیارند شکی نیست اما یکی از مشکلاتی که قبل از ازدواج ممکن است پیش بیاید بحث جهاز و مهریه و شرط و شروطی که خانواده ها برای هم میگذارند است. توقعات بالایی که برخی از خانواده ها از یکدیگر دارند ممکن است مشکلات جدی و بزرگی را به وجود آورد تا جایی که این توقعات بالا باعث به وجود آمدن دلخوری و کدورت بین خانواده ها شده و بر روی روابط آینده فرزندانشان تاثیر گذارد

اما یک خواسته معقول و به جا چیست و خانواده ها تا چه حد باید در گذاشتن شروط خود سختگیری و ممانعت به عمل آورند؟

توصیه ما به خانواده ها مشورت و تبادل نظر با مشاوری توانا و با تجربه است پس مشورت گرفتن از مشاوری کار بلد امری مهم و ضروری است . از این رو کانون مشاوران ایران به منظور تحقق این امر مهم و برای آسودگی خاطر مردم عزیز اقدام به افتتاح  مشاوره ازدواج منطقه ۲۱ تهران کرده است. مشاوره ازدواج منطقه ۲۱ تهران با به خدمت گرفتن مشاورانی با تجربه و کارشناسانی کار آزموده درصدد است تا نیاز های ساکنین این منطقه را به خوبی بر طرف کند.

ساکنین این منطقه می توانند با مراجعه به نمایندگی های مشاوره ازدواج  از قبیل مشاوره ازدواج شهرک دریا، مشاوره ازدواج تهرانسر و مشاوره ازدواج شهرک آزادی،مشاوره ازدواج ویلا شهر مشکلات و سوالات خود را در زمینه ازدواج با کارشناسان ما در میان بگذارند و پاسخ آنان را دریافت کنند.

برای خواندن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به سایت ازدواج مراجعه کنید

منبع:مشاوره-ازواج.com

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *