مشاوره ازدواج منطقه 3 تهران

مشاوره ازدواج منطقه ۳ تهران

بسیاری از دختران و پسرانی که به سن ازدواج رسیده اند و تصمیم به انتخاب همسر و شریک زندگی دارند اما بعضا مشاهده شده که این تصمیم را نه از روی عقل بلکه از روی احساسات و عواطف زودگذر و غیر منطقی میگیرند. پدر و مادر ها نقش اصلی را در آگاه کردن فرزندانشان دارند و آنان هستند که به فرزندشان  راه و روش درست انتخاب و زندگی کردن را می آموزند. اما مشاوره با یک مشاور خوب ازدواج هم نقش به سزا و غیر قابل انکاری را در آینده این جوانان دارد به همین جهت مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران با داشتن کادری مجرب و توانا در امر مشاوره ازدواج و طلاق بر آن است تا بتواند بستری را فراهم سازد تا جوانان و والدین با صرف کمترین هزینه و زمان، یکی از بزرگترین دغدغه های زندگی خود را برطرف کنند و با انتخابی صحیح و به جا ، گام در مسیر خوشبختی بردارند. مسئله ازدواج مسئله ای مهم و حیاتی برای بقای نسل جوان در جامعه و عدم به انزوا رفتن آنان است. مرکز مشاوره منطقه۳ تهران ، با راه اندازی شعب مشاوره ازدواج میرداماد ، مشاوره ازدواج جردن ، مشاوره ازدواج قلهک، مشاوره ازدواج دروس و مشاوره ازدواج ونک و با به خدمت گرفتن مشاورینی با تجربه آماده پذیرایی از ساکنین این منطقه از تهران می باشد تا بتواند خدمتی به نسل جوان کشور کرده باشد.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مشاوره ازدواج مراجعه کنید

منبع:مشاوره-ازواج.com

3 پاسخ
 1. مینا
  مینا گفته:

  سلام
  من دختری ۲۳ ساله هستم که عاشق یک پسری شده ام که آه در بساط ندارد این پسر یرای من همه ی دنیام شده و نمیتونم از اون دست بردارم.ماردم قضیه ما رو میدونه و هروز به من سرکوفت می زنه که پدرت نمیگذاره و اینجور حرفا.اما من خیلی دوسش دارم. وضع مالی ما هم خوب هست یعنی یه جورایی خیلی خوبه اما نمیدونم چیکار کنم. دوسش دارم :(
  مشاوره ازدواج کمکم کن. من چجوری میتونم تماس برقرار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور
   مشاور گفته:

   به هر حال شرایط و موقعیت مالی بسیار در زندگی مهمه … چون ازدواج و زندگی مشترک هزینه هایی داره که حتما باید در این مورد تکیه بر یک منبع مالی مستقل باشه
   و گرنه نباید از این زندگی انتظار آرامش و راحتی داشت
   کسی از شما انتظار تمام و کمال بودن در زمینه مسایل مالی را ندارد. برای ازدواج باید حداقل های اقتصادی و شغلی فراهم باشد و می توان گفت که نداشتن ثبات اقتصادی مرد پس از ازدواج می تواند از دلایل بسیار جدی نارضایتی های زناشویی باشد؛ با این حال نبود اطمینان از درستی تصمیم از آن هم مهم تر و اساسی تر است؛ زیرا همواره تلاش برای حل این معضلات از اراده ای محکم نشأت می گیرد که خود از اطمینانی عمیق و اعتماد به نفسی اساسی بر می خیزد، مخصوصا در این شرایط که مسیر پیش روی فرد برای ازدواج کردن مسیر همواری نیست و با دشواری هایی همراه است.

   قرار نیست شما یک خانه شخصی یا توانایی اجاره خانه در نقاط خاصی از شهر را داشته باشید. همین که بتوانید گلیم خودتان را از آب بیرون بکشید، سرمایه ای داشته باشید که با کمک خانواده، گرفتن وام یا حتی کمک کردن با رضایت قلبی همسر، مبلغ آن به حد اجاره یک خانه متوسط و در شان شما و همسرتان برسد کافی است. داشتن شغلی که بتوانید روی درآمد آن تا مدت یکی دو سال حساب کنید و دانستن مهارتی که به شما اعتماد به نفس بدهد که در صورت از دست دادن کارتان باز هم توانایی پیدا کردن شغل را دارید اهمیت دارد.

   مهم ترین ویژگی مرد در ازدواج
   مهم تر از توانمندی مالی، نگاه به آینده و قدرت برنامه ریزی و مدیریت منابع است. این که بدانید چقدر پول دارید، چقدر می توانید در ۶ماه، یک سال و ۵سال آینده درآمد داشته باشید (مسلما به طور نسبی) و می خواهید با این رقم چه کارهایی بکنید، اگر تلاشتان را بیشتر کنید به چه ثباتی خواهید رسید و برای بیشتر کردن تلاشتان چه مسیرهایی پیش روی شماست، این ها نشان دهنده قدرت مدیریت و برنامه ریزی شما خواهد بود.

   شما شاید در شروع زندگی مشترک، هنوز درگیر درس باشید، کار ثابت یا پر درآمدی نداشته باشید و وضعیت مالی تان با ثبات نباشد، کسی از شما انتظار ندارد در روز اول زندگی مشترک همه چیز تمام باشید. اما قطعا این وضع نمی تواند دائمی باشد. مردی که نداند چه کاره است، قرار است یکی دو سال بعد از زندگی مشترک به کجا رسیده باشد و نداند از زندگی چه می خواهد، مرد قابل اتکایی نیست.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *