مشاوره ازدواج منطقه 7 تهران

مشاوره ازدواج منطقه ۷ تهران

بسیاری از خانواده ها در مواجه با مشکلات زناشویی و برخورد مناسب با فرزندان خود به خصوص آنهایی که در شرف ازدواج بوده و دچار عواطف و احساسات هستند به بن بست میرسند و خسته و نا امید میشوند و ناچار به دنبال راه چاره و روزنه امیدی میگردند.

بسیاری از جوانان در این سن اصرار بر درست بودن انتخاب خود  دارند و حرف کسی را راجع به مسائل شخصی و انتخاب هایشان گوش نمیدهند و ممکن است بعدا از این رفتار خود پشیمان شوند.

اما گفتنی است پدر و مادر ها هم باید به حرف آنها گوش دهند و از آنها دلیل و منطق بر درست بودن انتخابشان بخواهند و اگر توانستند آنها را قانع کنند به انتخاب و سلیقه آنها احترام بگذارند.در این میان نیز وجود یک مشاور خوب می تواند بسیاری از مشکلات و دغدغه های آنان را برطرف کند.این مشاور با تجربیات و توانایی هایی که در زمینه ازدواج دارد می تواند کلید بسیاری از مشکلات جوانان باشد.

از این رو و به منظور کمک به جوانان تهرانی، کانون مشاوران ایران ،تصمیم به راه اندازی مشاوره ازدواج منطقه ۷ تهران کرده است. مشاوره ازدواج منطقه ۷ تهران به منظور ایجاد فضایی مناسب با بهره گیری از مشاورانی خوب، کاردان و با تجربه در زمینه ازدواج و طلاق به صورت مداوم در مشاوره ازدواج مجیدیه و مشاوره ازدواج نظام آباد و مشاوره ازدواج سهروردی پذیرای ساکنین این منطقه خواهد بود.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مشاوره ازدواج مراجعه کنید

 

منبع:مشاوره-خانواده.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *