مشاوره خانواده و ازدواج

مشاوره خانواده و ازدواج

دغدغه ی بسیاری از خانواده ها ، زندگی آینده و خوشبختی فرزندانشان است. اینکه چه کسی را به عنوان همسر برگزینند و سپس در زندگی آینده خود به موفقیت برسند از خواسته های آن ها می باشد. اما می توان با مشورت و راهنمایی جستن از مشاورینی مجرب و کارآزموده از نگرانی های خود درباره آینده فرزندانمان کم کرده و بهترین راه را برای موفقیت آنان برگزینیم. مشاوره خانواده و ازدواج راهی است برای آنان که به فکر آینده فرزندان خود هستند و صلاح و سعادت آنان را می خواهند. پس با مراجعه به مشاوره ازدواج و خانواده و مشورت با مشاورین ما در این مرکز هم ازدواجی خوب را برای فرزندان خود رقم بزنید و هم از زندگی موفق آنان در آینده اطمینان حاصل نمایند.

مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع را در سایت مشاوره قبل ازدواج ببینید

منبع:مشاورکو

93 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. گلمریم
  گلمریم میگه:

  سلام من ۲۳ سالمه و تا این سن پیشنهادای زیادی بهم شده چه برای دوستی و چه برای زندگی .اما از ازدواج میترسم جدود یک ساله پسری آشنا شدم از خودم یک سال کوچیکتره و الان سربازه حدود ۴ ماهه که جفتمون بهم شدید علاقه مند شدیم و اون فقط فکر ازدواج با منه و منم همینطور ، اما ی هفته پیش گفت موضوع رو با بابام مطرح کردم که بعد سربازی بیاییم خواستکاریت اما بابام گفته زوده از طرفی نه کار داره و نه پول ازدواج و از طرفی هر شب و هر روز میگه من بعد از سربازی به هر طریقی شده میام.من موندم چیکار کنم به پاش بمونم.؟ هب بعد سربازی پول و شغل نداشت چیکار کنم؟

  • مشاور
   مشاور میگه:

   باسلام .به نظرتون درسته که منتظر باشید .و فرصت ها رو از دست بدهید برای فردی که فعلا شرایط زندگی ندارد و معلوم نیست بعدا هم داشته باشد با خیر .این ها را در نظر بگیرید.ببینید در زمینه ازدواج احساسی قضاوت کردن اصلا درست نیست و نمی توانید تصمیم بگیرید .و باید توجه داشته باشید که اگر مورد مناسبی پیدا شد نباید به خاطر فردی دیگر بگذرید مهم خوشبختی شماست و اینکه نمی توانید اینده را پیش بینی کنید .در هر حال خوشبخت باشید .

 2. mahtab
  mahtab میگه:

  بله

« دیدگاه های قدیمی تر
ارسال نظر