ازدواج فوق العاده است، اما در عین حال می تواند یک چالش باشد. چه کسی نمی خواهد با یک پسر باورنکردنی ازدواج کند، مثل آنهایی که در تلویزیون می بینید، در رمان یا فیلم؟

به یاد داشته باشید، در یک ازدواج دو نفر وجود دارد، بنابراین هر دو باید تلاش کنند تا رابطه برقرار شود. اما آیا چنین چیزی به عنوان همسر کامل وجود دارد؟

خوب، هیچ کس کامل نیست، اما این نشانه ها به شما می گوید که آیا شوهرتان یکی از افراد خوب است. و گرچه بعداً به این امر می پردازیم ، داشتن یک همسر خوب چیزی است که باید از آن قدردانی و مراقبت کنید.

در اینجا ۱۰ نشانه وجود شوهر عالی را آورده شده است. همسران افراد بزرگی هستند؛ اما بهترین آنها همیشه در بازار نیستند یا یافتن آنها آسان نیست. اگر همسرتان این خصوصیات را دارد، شما در زندگی خود یک مرد شگفت انگیز دارید. او را را در کنار خود حس کنید و از صمیم قلب آن را درک کنید.

۱- او عاشق گذراندن وقت با شما است

یکی از نشانه های اینکه شوهر بزرگی دارید این است که اگر او دوست دارد در نزدیکی شما باشد و با ظرافت آن را نشان می دهد.

مهم نیست که شما با هم چه کاری انجام می دهید، او از بودن در کنار شما لذت می برد. او می خندد، شوخی می کند، دست شما را می گیرد، موهای شما را لمس می کند و باعث می شود مانند یک زن خاص احساس کنید.

اگر شوهرتان می تواند در خانه بماند و یک فیلم عاشقانه را با شما تماشا کند، یا برای خوردن بیرون برود زیرا دوست دارد با شما باشد، با مرد خوبی ازدواج کرده اید.

اما فکر نکنید که یک شوهر خوب فقط کسی است که فیلم ها و رستوران های عاشقانه را دوست دارد اشتباه نکنید.

نشانه بزرگی مبنی بر اینکه عشق متقابل در ازدواج وجود دارد، تمایل به سازگاری با عادات و ترجیحات خوب همسر است.

شاید شما دوست ندارید که به سینماها بروید، اما او چنین می کند. شاید غذای ایتالیایی را دوست داشته باشید و او غذای مکزیکی را دوست دارد.

بسیاری از زوجهای خوشحال با فعالیت هایی که قبلاً دوست نداشتند سازگار شده اند، اما اکنون آنها از کنار هم لذت می برند.

به این موضوع توجه نکنید که آیا فعالیتی را که شوهرتان دوست دارد، دوست دارید، بلکه واقعیتی را که می خواهد با شما بگذراند، قدردانی کنید.

10 نشانه ازدواج موفق برای خانم ها

۲- او می خواهد آنچه را که می داند به شما یاد دهد

نشانه دیگر اینکه شوهر بزرگی دارید این است که اگر او مایل است آنچه را که می داند به شما یاد دهد و در طی فرایند صبور باشد.

شاید شوهر شما صبر نداشته باشد که مکانیک خودرو را به شما یاد دهد، اما می تواند شما را به ماهی یا آشپزی آموزش دهد. به یاد داشته باشید خانم ها، همسران هم می توانند آشپزی کنند!

شما باید وقتی که او می خواهد چیزی را یاد بگیرید، قدردانی کنید، حتی اگر به نظر می رسد شما فکر نمی کنید “باهوش” نیستید همانطور که او هنگام دستیابی به مهارت خاصی است.

همسر شما وقتی واقعاً می خواهد شما چیزی را یاد بگیرید، به شما نشان می دهد که او بهترین پسر جهان است. اگر او می خواهد به شما تعلیم دهد، آن را بپذیرید.

۳- او همیشه وقتی که در اطراف شماست می خندد

چه کسی مردی را با حس عالی و طنز دوست ندارد؟ اگر شوهرتان می داند چگونه شما را در موقع مناسب لبخند بزند، اگر با وجود داشتن روز بد شاد باشد و اگر به شما بگوید این باعث خوشحال شدن او می شود که شما لبخند می بینید، او مردی است که باید هوای او را داشته باشید.

یک شوهر خوشبخت اطراف شما خواهد خندید زیرا او از بودن در کنار شما هیجان زده است.

ممکن است برای او چیزی بگویید که به سختی خنده دار است و او فقط لبخند می زند تا لبخند بزنید.

۴- او درباره شما نگران است

اگر شوهرتان نگران امنیت شما است و همیشه اطمینان می دهد که از لحاظ جسمی و عاطفی از شما مراقبت خوبی می شود، برنده مسابقه شوید! نگرانی نشانه نگرانی است.

برخی از شوهرها عاطفی، خلاق و رمانتیک نیستند، اما این بدان معنی نیست که آنها اهمیتی نمی دهند.

این یک پیشنهاد است: وقتی شوهرتان می خواهد شما را از چیزی محافظت کند، به او اجازه دهید. مقاومت نکنید، شکایت نکنید. و مهمتر از همه، هرگز فکر نکنید که او شما را دست کم می گیرد.