کاربر عزیز ، به انجمن مشاوره ازدواج دات کام خوش آمدید .
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
مزایای ثبت نام در انجمن مشاوره ازدواج دات کام

عضویت افتخاری در کانون مشاوران ایران

30% تخفیف شرکت در کارگروه های مشاوره

عضویت انجمن هیچ گونه هزینه ای ندارد

تبلیغات
  
  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نحوه ارضا شدن زن

 1. Top | #1
  دختر دريا

  نحوه ارضا شدن زن

  اوج لذت جنسی (ارگاسم) در زنان از فرآیند پیچیده تری نسبت به مردان برخوردار است . به همین دلیل زمان بیش تری می برد تا زن به ارگاسم برسد . تا حد بسیاری به شرایط روحی و ارتباط عاطفی زن بستگی دارد؛ زن و شوهر با کسب مهارت می توانند به مطلوب برسند. ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود. در حالی که این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر است، البته به ارگاسم نرسیدن خانم ها می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت(نزدیکی) به روش نادرست باشد . به علاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسند. اگرچه زنان برخلاف مردان این توانایی را دارند که در یک رابطه جنسی، چندین ارگاسم را تجربه کنند. البته باید توجه داشت که نوع ارگاسم در مردان با نوع ارگاسم در زنان متفاوت است. ارگاسم در زن تکمیل کننده خواسته های جنسی نیست ، بلکه ارضای نیروها و سلائق های دیگری را نیز مثل میل به آبستن شدن، زاییدن، و شیردادن، به دنبال می آورد. بدیهی است می توانند در یک محیط آرام و با اتخاذ روش های مختلف آمیزش و به کارگیری راه های رسیدن به ارگاسم، اوج لذت جنسی را تجربه کنید. به همین خاطر نگرانی شما از نرسیدن به اوج لذت جنسی اولاً بی مورد است . ثانیاً این چیزی نیست که قابل درمان نباشد، بلکه راهکارهای درمانی خاص خود دارد.
  از آن جا که یکی از نگرانی های شما و دیگر خانم ها در مورد رابطه جنسی، مشکل در رسیدن به ارگاسم است، در این نوشتار نکاتی را برای تان مطرح می کنیم که مطمئناً موثر خواهد بود:
  مهم ترین نکته در رسیدن زنان به ارگاسم تحریک همسر قبل از دخول می باشد. به این معنا که مرد قبل از این که همسر به ارگاسم برسد، دخول نکند. این کار با یادگرفتن مهارت های زیر و با همکاری همدیگر عملی می شود:
  نکات روحی:

  برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی می کنند، می توانند از قدرت ذهن شان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیط شان باعث تحریک آن ها می شود. از این ابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این "شروع گرم" می تواند به راحت تر رسیدن به "پایان" کمک کند.

  خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.

  خیلی از خانم ها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سرو صدا، و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواس پرتی شما می شود و آن ها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسم تان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا راحت تر به ارگاسم برسید.

  عصبانیت آدم ها را از هم دور می کند. برای خانم ها لازم است که قبل از هرگونه رابطه جنسی، شعله عصبانیت شان را خاموش کنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر خانم ها برای اینکه بتوانند از طریق دستگاه تناسلی شان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.

  کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدن تان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمی تان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به ارگاسم نخواهید رسید. به عبارت دیگر، ذهن تان جلوی واکنش بدن تان را می گیرد.

  برای این منظور لازم است که ذهن تان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمی تان بیش تر شود. برای کمک به این کار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد، تمرکز کنید. در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن به چشم های اوست.

  خیلی از خانم ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند) و بیش تر شدن این احساسات تمرکز کنند.

  خیلی از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور می کنند که واقعی ترین راه به ارگاسم فقط از طریق رابطه جنسی از طریق واژن ایجاد می شود. راه های دیگر رسیدن به ارگاسم، مثل تحریک چوچوله (با دست یا زبان)، مورد علاقه این افراد نیست ،چون از رابطه از واژن پست تر است. این عقیده غلط باعث شده است که خیلی از خانم ها تصور کنند که دچار مشکلی هستند، چون قادر نیستند از طریق رابطه از واژن یا همان راه واقعی به ارگاسم برسند. یادتان باشد اکثر خانم ها از طریق تحریک چوچوله یا تحریک واژن است که به ارگاسم می رسند و این هیچ اشکالی ندارد. مهم نیست که ارگاسم از چه طریق اتفاق بیفتد. آنچه اهمیت دارد، اتفاق افتادن آن است.

  خیلی افراد رابطه جنسی شان را برای دیر وقت می گذارند که بدن کششی به آن ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگر برای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید، مطمئناً رابطه جنسی بسیار بهتری خواهید داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها اهمیت بیش تری دارد چون رسیدن ارگاسم برای آن ها وقتی بدن شان پرانرژی باشد، راحت تر از زمانی است که خسته باشند.

 2. Top | #2
  تبسم
  ممنون

 3. Top | #3
  moshaver
  ارگاسم خانم ها و آقایان با هم متفاوت است از این نظر که آقایان از یک طریق به ارگاسم یا اوج لذت جنسی میرسند

  و خانمها از دو راه. خانها یکی از طریق دخول ارضا میشوند اصطلاحا واژینال و دیگری بر اثر تحریک کلیتوریس که کلیتورال خوانده میشود.

  اگر تنها با تحریک کلیتوریس به ارگاسم برسند طبیعی است یا نه؟

  یا عده ی دیگری گفته اند که از طریق دخول هیچ حسی ندارند و نمیتوانند به ارگاسم برسند.

  برخی از شما شاید حتی ندونید کلیتوریس چیست پس ابتدا یک توضیح مختصر میدیم

  کلیتوریس چیست و کجاست؟ کلیتوریس یا چوچوله اندام جنسی اسفنجی قابل تحریکی درفرج است

  که دارای رگ*ها و اعصاب فراوان می*باشد. این اندام فقط در پستانداران ماده و همچنین شترمرغ*ها وجود دارد.

  در انسان بخش دکمه مانند و قابل رویت آن نزدیک اتصال لب*های کوچک به هم، در بالای خروجی پیشابراه و مهبل قرار دارد.(قسمت برجسته بالای آلت تناسلی خانمها)

 4. Top | #4
  hamrah2
  البته مردها می توانند با تحريك اندام تناسلي در حين عمل دخول، زمان رسيدن به ارضاء خانمها را كمتر كنند.

  البته خانمها ، از همه مردها انتظار نداشته باشيد كه در حين دخول اين كار را براي شما انجام دهد، چرا كه او تمركزش را در ارضاي خود گذاشته است.

  طبق آمار حدود 30 درصد از مردها مشکل زودانزالی دارند.

  اولين راه حل اصلي براي اينكه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، اين است كه از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسي را پيش ببرد.

  در اين بين خود زن نيز مي تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر كند. مي توانيد خود، كنترل اوضاع را بدست بگيريد.

  جالب است بدانيد كه اكثر مردها اين حالت را بيشتر دوست دارند و جذابيت بيشتري براي آنها خواهد داشت.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •