تست عشق

تست عشق

 

عشق احساسی است که در زندگی هر فرد خواه و ناخواه تجربه شده و می تواند درس های بزرگی را به فرد داده و یا زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد. اما شناختن عشق واقعی و ابعاد و جنبه های آن کاری بسیار سخت بوده است زیرا این احساسات و عواطف جنبه های فرعی بسیاری داشته و نمی توان شناخت درستی از آن به دست آورد. عشق و یا هوس احساساتی هستند که بسیار نزدیک به هم بوده و مرز بین آنان برای شناخت بسیار باریک می باشد. بنابراین برای شناخت این حس، باید دست به دامان افراد با تجربه و متخصص در این زمینه شد و با انجام انواع تست عشق به اطلاعات خود افزود.

مرکز مشاوره ازدواج مبتکر در برگزاری انواع تست ها در زمینه تست عشق ، روانشناسی عشق و کمک به هوطنان عزیز و در راستای بهبود بخشیدن به معضلات اجتماعی کشور با کمک مشاوران و متخصصان در این زمینه اقدام به برگزاری تست روانشناسی عشق کرده و به کمک علم روانشناسی و نتایج به دست آمده به شما اعلام می کند که چه احساسی را تجربه کرده و یا برای داشتن یک زندگی عشقی خوب چه کارهایی را باید انجام دهید.

تست عشق در این مرکز با جدیدترین روش ها انجام شده و شما می توانید با تکیه به نتایج آن زندگی خود را کامل نمایید. روانشناسی عشق علاوه به کمک به زندگی شما نحوه برخورد با جنس مخالف و همچنین چگونگی حس تعهد و داشتن صمیمیت و نزدیکی با او را به شما آموزش می دهد. بنابراین برای انجام این تست های عشق و تست جدید عشق کافی است به مرکز مشاوره ازدواج مراجعه نمایید.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مشاوره ازدواج مراجعه کنید

منبع:مرکزمشاوره.com

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

71 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. mmm
  mmm میگه:

  سلام من ۲۲سالمه سال قبل با یه اقایی نامزد کردیم ولی من هیچ حسی بهش نداشتم و کم کم ازش متنفر شدم بخاطر کاراش و نامزدیم رو به هم زدم اینم بگم که جواب مثبت دادنم به اصرار خانواده بود.
  همون موقع تو دانشگاه یه پسری بود که همیشه کمکم میکرد فقط یه دوست بود برام ولی کم کم به همدگیه وابسته شدیم سعی میکردیم به هیچ عنوان دوتایی بیرون نریم و زیاد حرف نزنیم که حس از بین بره.اون پسر ۲سال از من کوچیکتر بود و به همین دلیلم باهاش راحت بودم.
  الان با پسری برای ازدواج اشنا شدم که هرطوری حسابش رو میکنم همه معیارام برای ازدواج رو داره و خیلی خیلی منو دوست داره.دوستش دارم ولی نه عاشق .روی اون پسره که از من کوچیتره حساس شده و از پسره خواست حتی در حد هم کلاسی هم با من حرف نزنه اونم قبول کرد.یه جورایی حس بدی دارم مثل ادم خیانتکاری که با چند نفره.ولی من جز اون با کسی حرف نمیزنم خانواده ها هم در جریانن و قراره یه مدت دیگه بیاد خواستگاری.به نظرتون چیکار کنم که دیگه حساس نباشه؟

  • مشاور
   مشاور میگه:

   با سلام
   دوست عزیز اولا که مساله نامزدی ابتدایی شما طبق گفته خودتون عمدی نبوده و خوب به اصرار خانواده بوده در نهایت تمایل نداشتید و طلاق صورت گرفته است .در مورد مساله دوم و صحبتی که در حد هم کلاسی اگر باشد اشکالی ندارد پس شما تا اینجا اصلا نباید بحث خیانت و مسائل حاشیه ای را مطرح کنید و این درست نیست .در مورد مساله ازدواج اینجا باید بپذیرید به هر حال برای هر فردی ارتباطات همسر با نامحرم اهمیت پیدا می کند و اصلا مبحث اعتقادی نیست و کاملا مساله مربوط به خصوصیات اقایون است ایشون قصد ازدواج با شما رو دارند و خوب از این ارتباط ناراضی هستند و تا حدی حق دارند وقتی رفتار طرف مقابل را می توانید دلیلی بر شکاکیت و مشکلات روحی و روانی بگذارید که این فرد حساسیت بیش از حد داشته باشد نخواهد شما با هیچ فردی در ارتباط باشید مدام شما را چک کند و این مسائل و خوب قبل از ازدواج این بدبینی ها مشخص می شود ولی قبول کنید ایشون به شما علاقه دارند و هر مردی مردها را بهتر می شناسد شاید شما قصد رابطه هم کلاسی را داشته باشید و تا همین حد ولی ایشون به دلیل علاقه به شما دوست ندارد با نامحرم در ارتباط باشید و طبیعی است .پس شما اگر در این زمینه حساس شدند نیازی نیست حساسیت ایشون رو کم کنید به هر حال در ازدواج مساله تعهد داشتن امری است ضروری که هر دو باید رعایت کنید شما هم وقتی ایشون همسر شما باشند قطعا روی روابط با سایر خانم ها حساسیت نشان خواهید داد در هر حال برای تردید و شک مرضی از طبیعی بودن می توانید با هم به مشاوره پیش از ازدواج هم مراجعه کنید امیدوارم خوشبخت باشید و تصمیم درستی بگیرید.

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
   موفق باشید

« دیدگاه های قدیمی تر
ارسال نظر