تست خانواده

تست خانواده

طبق تحقیقات انجام شده خانواده ها را می توان به سه دسته تقسیم کرد.دسته اول خانواده هایی هستند که روابط بین اعضای آنان بسیار خوب است.سطح امید به زندگی در این خانواده ها بسیار بالا بوده و اعضای آن کمتر دچار مشکلات و اختلالات روحی خواهند شد. در این خانواده ها اعضا با هم همکاری داشته و تلاش و کوشش آنان در راستای رسیدن به خوشبختی موفقیت در زندگی است.

گروه دوم خانواده هایی هستند که اعضای آنان با هم همکاری نداشته و مدام بر سر بسیاری از مسائل با هم به بحث می پردازند این خانواده ها قطعاً خوشبخت نخواهند شد و پس از مدت زمان کوتاهی از همدیگر خواهید پاچید. گروه سوم خانواده هایی هستند که به دلایل مشکلات موجود در زندگی حال مشکلات اقتصادی و یا مشکلات اجتماعی و هرچیز دیگر، ترجیح داده اند تا هرکدام به صورت جداگانه به زندگی خود ادامه دهند.

حال شما جزء کدام دسته از خانواده ها هستید؟ محققان مرکز مشاوره در کانون مشاوران ایران تستی را طراحی کرده اند که برطیق نتیجه آن می توان شما را در هرکدام از گروه بندی های بالا قرار داد. تست خانواده مبتنی بر رفتار ها و عملکرد های اعضای خانواده در موقعیت های متفاوت و در شرایط متفاوت در زندگی بوده و نتایج آن تاثیر بسیار زیادی در زندگی دارد. تست روانشناسی خانواده توسط بهترین و مجرب ترین مشاوران کشور انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به مرکز مشاوره و انجام تست خانواده مشکلات خود را شناسایی و آن را حل نمایید.

برای دیدن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به مرکز مشاوره ازدواج رجوع کنید

در این رابطه بخوانید :

تست هوش

تست شخصیت

منبع: کودک و نوجوان

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

61 پاسخ
 1. elaheh
  elaheh گفته:

  salam mikhastam bedunam ke agar khanevadeyi barkhordeshun ba bachehashun gheire manteghie va dar kol kheili baham dg msohkel daran ba anjame in testha mishe moshkel ro hal kard?

  پاسخ
 2. سامان
  سامان گفته:

  خانواده من خیلی رابطه سردی نسبت به هم دارن با این تست ها میتونم بهشون کمک کنم تا این موضوع حل شه؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *