مشاوره ازدواج منطقه 22 تهران

مشاوره ازدواج منطقه ۲۲ تهران

برای بسیار از پسران رفتن به جلسه خواستگاری و قرار گرفتن در مقابل خانواده دختر و پاسخگویی به سوالات آنان به امری سخت و مشکلی بزرگ تبدیل کرده است. اینکه در آن روز چه می گذرد و چه حرف هایی زده می شود مهم نیست، مهم این است که با اعتماد به نفسی قابل قبول همان فردی باشم که هستیم! نیازی به بزرگ نمایی و تعریف بیش از حد نیست. کافیست با خونسردی کامل، خود را معرفی کرده و از توانایی ها و داشته های خود بگوییم. گرچه امروزه با روی کار آمدن ازدواج های مدرن، دختر و پیر از قبل قرار خود را گذاشته و شناخت کافی از همدیگر دارند. این خود از طرفی از استرس پسر کاسته و از طرفی دیگر نگرانی بیشتری را از طرف خانواده دختر احساس خواهد کرد.

توصیه ما چه به دختران و چه به پسران در جلسه خواستگاری این است که آنچه که هستند باشند و به دور از احساس و با منطقی خوب و به دور از استرس ونگرانی گفت و گویی خوب داشته باشند.

به همین دلیل و برای پاسخگویی به مشکلات و سوالات دیگر شما، ما به منظور ایجاد احساس آرامش خاطر جوانان ایرانی اقدام به راه اندازی مشاوره ازدواج منطقه ۲۲ تهران کرده ایم. مشاوره ازدواج منطقه ۲۲ تهران با به خدمت گرفتن مشاورینی خوب و با تجربه و مستقر کردن آنان در آن مرکز فضایی مناسب را برای ساکنین این منطقه به وجود اورده است تا با مراجعه به مشاوره ازدواج شهرک صدرا، مشاوره ازدواج گلستان و مشاوره ازدواج دهکده المپیک،مشاوره ازدواج پیکان شهر مشکلات و سوالات خود را با ما در میان بگذارند.

در رابطه با این موضوع می توانید در سایت ازدواج مقاله های بیشتر را مطالعه کنید

 

منبع:ساینس دیلی

2 پاسخ
  • دکتر مهرآرا بهرامی
   دکتر مهرآرا بهرامی گفته:

   بهش زمان بدید ، همه شرایط رو براش توضیح بدید و بگید که مشکلی پیش نمیاد تا خیال هر دوتون راحت شه

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *