برای زندگی به همدیگر انگیزه بدهید

برای زندگی به همدیگر انگیزه بدهید

همانطور که می دانید زندگی سختی ها و فراز و نشیب هایی دارد. برای زوج ها ی جوان و دختران و پسرانی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند، این مشکلات بیشتر بوده و به دلیل کم تجربگی مدیریت قوی تر و صبر و شکیبایی بیشتری را می طلبد. بنابراین مهمترین وظیفه آنان در سال های آغازین زندگی و در ادامه آن دادن انگیزه امید و شادابی به همدیگر به ویژه در زمان مشکلات است. بدین ترتیب هیچ گاه خستگی و افسردگی سراغ آنان نمی رود.

در رابطه با این موضوع می توانید در سایت ازدواج مقاله های بیشتر را مطالعه کنید

منبع:مرکزمشاوره.com

 مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

مرکز مشاوره ازدواج

14 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام یه سوال دارم
  آیا واسه کسی که انگیزه ای نداره آیا ازدواج میتونه انگیزه ایجاد کنه؟ تقریبا همه راههای امتحان شده به غیر از از دواج

  پاسخ
  • مشاور
   مشاور گفته:

   با سلام .انگیزه برای چه چیزی ایا انگیزه کلی برای ادامه زندگی مد نظر است اگر چنین باشد باید بدانید که خب طبیعی است که اگر فردی همراه زندگی به درستی انتخاب شود .همه شرایط دا بسنجیم و انتخاب زودگذری نباشد که بعدا پشیمانی به همراه داشته باشد قطعا انگیزه مناسبی خواهد بود .حتی باعث موفقیت های بزرگی در زندگی می شود .و خب انسان های موفق گاها داشتن همسر مناسب را انگیزه ای برای رسیدن به شرایط مطلوب دانسته اند .ولی اگر بی انگیزه گی ناشی از افسردگی و ه مشکل خاصی باشد باید ابتدا ان علل بررسی و رفع شو و بعد ازدواج صورت گیرد .فرضا در عامه هر گاه فردی معتاد است می گویند ازدواج کند این اشتباه محض است .و انگیزه که ایحاد نمی کند زندگی فردی دیگر به نابودی کشیده می شود .و اینکه فرد باید انگیزه تلاش داشته لاشد تا قبل از ازدواج لتواند شرایط زندگی حداقلی پیدا کند ولی تلاش نمی کند خب این فرد بعد از ازدواج هم ممکن است با مشکلاتی رو به رو باشد در هر حال امیدوارم ابتدا مساله بی انگیزگی حل شود و در نهایت ازدواج موفقی داشته باشید و خوشبخت باشید .

   پاسخ
 2. ناشناس
  ناشناس گفته:

  من به شخصه دوست دارم همسرم کنار من باشه به من انگیزه بده تشویقم کنه و تو مشکلات بدونم که همراهمه نه اینکه بشه آینه دق و هی جلو روم وایسه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *