مشاوره ازدواج مالزی

مشاوره ازدواج مالزی

ایرانیان عزیزی که در خارج از کشور زندگی میکنند و با فرهنگی متفاوت خود را وفق میدهند هرچه قدر هم که در این کار موفق باشند باز هم ممکن است بعضی اوقات به بن بست بخورند و نا امید شوند. به طور مثال ممکن است در آنجا به فردی که هم زبان خود نیست علاقه پیدا کنند و خواهان ازدواج با یکدیگر شوند اما بر سر دوراهی شک و تردید بمانند. ممکن است از این که انتخابشان درست است یا خیر مطمئن نباشند و نیاز به مشورت و مشاوره با کسی که تجربه و یا اطلاعات بیشتری در این زمینه دارد را پیدا کنند.

بحث ازدواج، در عین سادگی، مبحثی پیچیده است! پس نیاز مشورت با یک مشاور با تجربه کاملاً حس می شود. حال که در کشور خارجی هستید و با قوانین و فرهنگ آن کشور به خوبی آشنایی ندارید این نیاز تبدیل به یک ضرورت می شود. یکی از کشور هایی که ایرانیان زیادی را در خود دارد، کشور مالزی است از این رو اقدام به راه اندازی مشاوره ازدواج مالزی کرده ایم.

بدین ترتیب مشاوره ازدواج مالزی با داشتن نمایندگی های فعال مشاوره ازدواج جوهور، مشاوره ازدواج کداح، مشاوره ازدواج پاهانگ و مشاوره ازدواج پراک، با کادری مجرب و کار آزموده بر این است تا بتواند رضایت خاطر خانواده های عزیز ایرانی را که قصد تشکیل خانواده دارند به دست بیاورد.

برای خواندن مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع به سایت ازدواج مراجعه کنید

منبع:فارس پاتوق

55 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
  • مشاور
   مشاور گفته:

   با سلام شمادر هر کشدری که باشید قطعا ایرانی های مقیم و دانشجویان هستند و انجمن های اسلامی د ر هر کشوری فعال است و از ان طریق می توانید با ایرانی ها اشنا شوید ضمن اینکه اگر شرایطی برای برگشت وجود داشته باشد می توانید همسری در شان خودتون و سازگار با روحیات در ایران پیدا کنید از طریق خانواده و بعد خب به در جایی مایل بودید زندگی مشترک را شروع کنید به هر حال هم فکر هم زبان و هم فرهنگ بودن مسئله بسیار مهمی است که باید توجه داشته باشید .امیدوارم خوشبخت باشید و انتخاب درستی داشته باشید .

   پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  من عاشق یکی از هم دانشگاهیام شدم ولی نمیدونم اونم به من احساسی داره یا نه از کجا اینو بفهمم؟

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *