16 پاسخ
 1. سمیه
  سمیه می گوید:

  سلام‏ ‏استرس‏ ‏شما‏ ‏بخاطر‏ ‏اینه‏ ‏که‏ همسرتون‏ ‏خوب‏ ‏نمیشناشید‏ ‏بهتر‏ ‏به‏ ‏خوبیهاش‏ ‏بیشتر‏ ‏فکر‏ ‏کنی

  پاسخ دادن
 2. پریناز
  پریناز می گوید:

  سلام من زمانی که نامزدم میاد خونمون خیلی استرس دارم واقعا نگرانم که مشکلی پیش بیاد با اینکه هیچ وقت این اتقاق پیش نیومده اما بیش از اندازه استرس دارم و نمیتونم خیلی راحت باهاش حرف بزنم احساس میکنم ناراحت میشه اما هیچ وقت بهم نگفته من چه جوری با این مشکلم مقابله کنم؟ مرسی از راهنماییتون

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تست استرس

تست استرس

تست استرسReviewed by دكتر فرهنگ on Nov 9Rating: 4.5تست استرسیکی از راههایی که میتوان از میزان استرس و اضطراب درخود آگاه شد انجام تست اضطراب یا همان تست استرس است.

با توجه به مسائل و مشکلات در جامعه امروزی و اضطراب و استرس ناشی از  مسائل خانوادگی یا کاری آموختن روشهای مقابله با استرس و اضطراب  ومهار آنها امری ضروری و مهم است.

یکی از راههایی که میتوان از میزان استرس و اضطراب درخود آگاه شد انجام تست اضطراب یا همان تست استرس است. این تست در مرکز مشاوره ازدواج باجدید ترین متدها و روشها انجام شده ونتایج حاصل از آن کاملا صحیح وقابل اعتمادست. اما در این میان همواره یک استرس و اضطراب مضاعف وجود داشته که نمیتوان برای آن علت خاصی را درنظر گرفت اما میتوان باروشهایی خاص ازآن کم نمودو یا آنرا از بین برد که آن استرس ازدواج است.

مرکز مشاوره ازدواج باانجام تست استرس به کسانی که در شرف ازدواج هستند واکنون این تست اضطراب را از هرفردی که بخواهد ازدواج کند میگیرد. این تست استرس کمک می کند تاضمن شناسایی میزان استرس درخود علت آنرا تاحدودی پیدا کرده و آنرا در خود حل نماییم. تست اضطراب یکی از شیوه هایی است که میتوان باکمک آن استرس و اضطراب موجود درخود را کم نمود تابهترین عملکرد را درهر زمینه ای بویژه ازدواج داشت. بنابراین برای انجام این تست استرس میتوانید به مراکز مشاوره ازدواج در ایران که زیر نظر کانون مشاوران ایران هستند مراجعه نمایید.